Stalingrad (1993)

Mám rád válečné filmy a "Německý" Stalingrad patří rozhodně k těm lepším, co jsem měl tu čest vidět. Film nádherně ukazuje zoufalou situaci Wehrmachtu v kotli a čím vším si museli obklíčený vojáci projít. Zmar, beznaděj, nesmyslnost, destrukce a smrt, to je Stalingrad. Po technický stránce není film nijak oslňující a nelze vyzvednout ani herecké výkony, tyto nedostatky však táhne nahoru depresivní atmosféra filmu.

Braindead - Živí mrtví (1992)

Jednou takhle v Sobotu se mi dostane do ruky film Braindead. Mrknu na čsfd a hle, hodnoceni 85% řeknu si něco jako, "to bude maso, skvělej film na večer!" Kdybych jenom věděl co mě bude čekat, asi bych se radši díval na Esmeraldu v repríze. Nechápavě kroutim hlavou, div si jí neukroutim. Čim víc vidim, tím víc nechápu zdejší hodnocení. Asi mi chybí nadhled nebo jsem viděl jinej film než ostatní, fakt nechápu. Pro mě, nejvíc nadhodnocený film v historii kinematografie.

Žena v Berlíně (2008)

Velice nudnej film s neskutečně nesympatickou hlavní hrdinkou. Chápu že to pro Berlíňanky nebyl žadnej med, ale 130 minut se dívat jak se ožíraj ruský vojáci a mezitim se odskočej odreagovat s Němkama, neni nic pro mě. Přiznám se, že během filmu jsem se z nudy věnoval i jiným věcem, než sledování děje.

Mercury (1998)

Jeden z těch horších filmů Bruce. Navíc ten fakan mě tak neskutečně nasíral. Když film skončil, tak jsem slzu neuronil.

Dětská hra (1988)

Už to nemá to kouzlo, jako když mi bylo 12. Ale beztak se jedna o dobrý film s místy úsměvnými situacemi.