Pod vysokým napětím (2015)

:-) :-) We are liners!!! That´s what we do!!! Se poseru 😂😂😂😂😂

Bez poskvrny (2015) (seriál)

Nicolai je můj favorit a tenhle seriálek mě potěšil , dobrý drama..doporučuju

Pojď se mnou (2015)

Zbytečně podhodnocený..Liotta je zmrd jako svině a Hopkinsovy bouchnou saze a s pomocí koktavýho mladýho kluka kterej se s tim nemazlí, se rozhodnou, že mu daj co proto..pro mě solidních 60%

Prohnilá země (2014)

Perfektní podívaná, Dafoe vynikající jako vždy a Podle mně nejlepší film Matta Dillona..

Cesta peklem (1995)

Strašný :-) opravdu Cesta peklem..nejstrašnější ze všech je Dejdar, ten jedině tak namluvit Bárta a možná tak ještě zahrát Maděru :-) hrůza hrůzoucí.. dávám jednu hvězdu, ptž se u toho vždycky když to běží v telce hrozně nasměju...:-)))

Modré stíny (2016) (seriál)

Ten ksindl, kterej se tady pasuje do pozic kritiků nemá smysl komentovat!!!! Já dávám 5 hvězd, protože jsem nevěděl do čeho jdu a prostě mi to vyrazilo dech. Pecka, špička jsem z toho nadšenej :-) :-) .... a vy všichni idioti (vy víte kdo) shořte!!! A hořte jasným plamenem

Kill Kane (2016)

Ani nevim proč jsem na to koukal, asi kvuli Vinnymu , ale ten jeho ksicht to nezachránil. Sračka, gangsteři k smíchu ... zbytečně ztracenej čas i přes tu krátkou stopáž

Fargo - Season 2 (2015) (série)

První řada 4 hvězdy ... druhá řada 5 hvězd. Naprosto excelentní podívaná. Není potřeba víc říkat.

Flash (2014) (seriál)

Pro malý děti možná dobrý, jinak hrůza. S každým novým dílem větší a větší chyby, klišé, nelogika, prostě kravina..a ten hlavní hrdina? No nevim kdo to hodnotí..