To zařídíme (2018)

Začínam mi byť Zoey čoraz sympatickejšia a v tomto filme mi to len potvrdila. Áno vyrozprávaný príbeh sme videli už veľakrát v iných snímkoch len s inými hercami ale aj tak som nadšene sledovala až do konca a bavilo ma to!

Pěkně blbě (2017)

Asi prvý romantický film pri ktorom som nebola nútená neustále prevracať očami nad otravným klišé. Perfektný!

Nebezpečná laskavost (2018)

Nie je to žiaden komplikovane originálny počin, ale mňa to naozaj bavilo! Proste som vypla hlavu, užívala si perfektné výkony - Blake Lively! - a nechala sa vtiahnuť do príbehu. Navyše skvele zvolený soundtrack, za mňa na výbornú. Nemám veľmi čo vytknúť.

Mission: Impossible - Fallout (2018)

Vždy sa teším na nový diel tejto akčnej série. Preto keď som videla trailer na už šieste pokračovanie s Tomasom a.k.a. Ethanom Huntom vedela som, že návšteva kina je povinná. Ale neviem prečo to celé muselo byť tak komplikovane podané, po chvíli som sa celá zamotala; kto kde s kým prečo ako? Kamera skvelá, akčné scény úžasné - milujem tie s motorkami - taktiež skvelý herci, ale predsa ma Rogue Nation bavil omnoho viac. A jeho sviežejšie podanie. Ale na prípadné pokračovanie určite zájdem do kina.

Rudá volavka (2018)

Mám rada takéto typy filmov- agenti, špióni cestujúci po svete, ktorí sú dva kroky pred nepriateľmi. Tak trochu som dúfala a čakala v bojové scény, ale Volavky sa predsa len zameriavajú a používajú iné zbrane aby dosiahli čo chcú. Neurazilo ale úplne ani nenadchlo.

Ant-Man a Wasp (2018)

Omnoho lepšie ako prvý diel, najmä vtipnejšie (ako sme zvyknutý u Marvelovkách) - Louis! Ten chlap by mal mať vo filme omnoho viac priestoru! A bola som veľmi milo prekvapená zo záporáka, konečne niekto kto nechce zničiť celý svet alebo ovládnuť ľudstvo, pretože to vidíme v každom druhom filme. Ďakujem! Príjemná zmena, ale zas nie je to ani na päť hviezdičiek. Ant-Man získal konečne moje sympatie, no ešte väčšie jeho nová parťáčka Wasp.

Zrodila se hvězda (2018)

Wow! Tak po prvé, nečakala som, že Gaga je tak dobrá herečka! A keď ju postavíte k Bradleymu tak z toho vznikne dvojica, na ktorú som sa chcela dívať dlhšie než len dve hodiny. Išla z nich veľká charizma a to nehovoria ako to medzi nimi iskrilo. Navyše bez toľkého makeupu a crazy oblečenia je to naozaj krásna žena s úžasným hlasom. Za mňa veľká spokojnosť, len tá druhá polovica filmu sa akosi začala vliecť, preto o jednu hviezdičku dolu. Každopádne si tento film rada opäť pozriem vo voľnom čase.

Venom (2018)

Nebolo to zlé (čakala som horší film už len kvôli recenziám) ale nebolo to ani nič úžasné a nezabudnuteľné. Prvú polhodinu ste sa trochu nudili a čakali kedy už konečne príde ten Venom. A on prišiel, bol vtipný ale predsa len ste čakali že to bude väčší hajzlík a záporák ako sľubovali. Akčné scény boli dosť roztrasené, čo zamrzelo ale Tom Hardy to ako vždy zachraňoval (aj keď toho novinára by som mu len veľmi ťažko uverila :D). Ostatné postavy som pretrpela a to svedčí o všetkom. Pri poslednej scéne som mala dojem, že ju rýchlo dotočili len kvôli pokračovaniu a v podtitulkovej scéne nám predstavili záporáka kvôli ktorému (a Tomovi samozrejme) by som išla do kina na prípadné pokračovanie.

Predátor: Evoluce (2018)

Hneď na začiatku ste hodený do akcie čo je naozaj veľmi dobrý ťah zo strany tvorcov, nie sú okolo žiadne zbytočné omáčky (opäť palec hore). Herci veľmi sympatickí, aj keď na Oliviu M. som si chvíľu zvykala ale potom sa slušne predviedla. Zvyšok partie cvokov boli - aspoň pre mňa - všetko skvelé napísané charaktery a vôbec by mi nevadilo, keby sa všetky dočkali šťastného konca ale no .... Finále mi prišlo už trošku natiahnuté zbytočne, pokojne mohlo byť kratšie avšak pekne si nadbehli na prípadne pokračovanie. Ešte keby im dali trochu väčší rozpočet na lepšie CGI (vesmírne psy!). Pokojne by som si ho pozrela znovu, po dlhej dobe fajn akčný film pozretí v kine.