Avengers: Endgame (2019)

Po 11 rokoch ukončenie toľkých prepracovaných príbehov vyvrcholilo v poslednú kapitolu. Rozlúčili sme sa s postavami ktoré budovali Avengerov od ich ranných začiatkov a že bolo ťažké povedať im zbohom. Avšak Kapitán si zaslúžil presne takýto koniec aký mu pripravili. 3-hodiny ubehli v kine neskutočne rýchlo aj keď začiatok sa trochu vliekol čo na druhú stranu chápem, keďže sa všetci snažili vyrovnať so stratou polovice populácie svojich priateľov a rodiny. Príchodom Ant-Mana to však nabralo rozbeh aj keď ma mrzela menšia absencia Captain Marvel. No v poslednej záverečnej bitke sa predviedla ako sa patrí aj spolu s ostatnými obživenými. Najvtipnejší však bol Thor a.k.a. Big Lebowski :D Prvý diel ma bavil o trochu viac svojím svižnejším tempom ale spokojnosť veľká a tak za mňa je to 5*.

Zelená kniha (2018)

Poznáte ten pocit, keď vás film tak baví pri sledovaní, že nechcete aby skončil pretože chcete vedieť ako príbeh pokračoval ďalej? Herci sú famózni, scenár je miestami vtipný a miestami si chcete poplakať? No tak toto je ten prípade. A je mi jedno, že to bola jemne gýčová Oscarovka. Za mňa 5 * a odporúčam každému.

No není to romantika? (2019)

Pre niekoho to bude poriadne blbosť ale náhodou ja som sa celkom zasmiala. Paródia ktorá si robí srandu z romantických komédií a z ich klišé. Why not.

Captain Marvel (2019)

Komiksová jednohubka pred príchodom druhého pokračovania Avengerov. Samuel pobavil, Brie potešila vo finále svojími plnými schopnosťami. Za mňa spokojnosť ale mohlo to byť záživnejšie a čakala som viac od toho ako to prezentovali.

TY - Série 1 (2018) (série)

Mladý stalker ktorý by pre ženu ktorú miluje spravil všetko, doslova. Čiže aj zabil pár toxických ľudí v jej okolí len aby ju mal len pre seba a bol s ňou šťastný. Nebolo to zlé, hlavného herca nemohli vybrať lepšie a zvedavosť ma nútila pokračovať v sledovaní ďalej. Finále však mohlo byť viac prepracovanejšie ale už teraz som celkom zvedavá na druhú sériu najmä po prekvapivom príchode jednej konkrétnej postavy. Dúfam ale že zapracujú na svižnejšom tempe.

Robin Hood (2018)

Zbytočne natiahnutý film s príšernými historickými prvkami - to oblečenie mi skôr pripomenulo Hunger Games. Nezachránil to ani Taron E. aj keď Jamie Foxx bol opäť raz za sympaťáka. Pokiaľ nemusíte, nezabíjajte pri tom dve hodiny vášho času.

Umbrella Academy (2019) (seriál)

Dlhší čas som pokukovala po tomto seriály medzi novinkami ktoré si Netflix pre nás pripravil na február a po pozretí prvého dielu som vedela, že je to ten typ ktorý musím dopozerať do konca! Bez zbytočných spoilerov, pustite si The Umbrella Academy (ak patríte medzi ľudí ktorým ľudia so schopnosťami už idú na nervy tak to vynechajte) a užívajte . UPDATE: Po finále 1. série pevne verím že seriál dostane pokračovanie! Epické finále, ktoré najmä dojme a poteší vidieť týchto zničených a zlomených súrodencov zasa pokope snažiacim sa zabrániť apokalypse. Najlepšie postavy: Klaus, Päťka