Jsem máma (2018) (seriál)

Niekedy by ten scenár potreboval doladiť, uznávam, ale mne sa to páči a vždy si nájdem čas na ďalší diel.

Koruna (2016) (seriál)

Soundtrack, vizuál, herci, scenár, réžia .... už si len pripraviť Earl Gray s mliekom a sušienky a maratón sa môže začať! Aj keď uznávam, 1. séria ma bavila o kúsoček viac. Netrpezlivo čakať kým vyjdu titulky a následne sa vrhnúť pred pc ma však dokáže máloktorý seriál.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Prvé série sú neskutočne vtipné, asi som ešte nenarazila na seriál kde by som si obľúbila všetky postavy. No čím idete ďalej, čím pribúdajú postavy (na Amy som si fakt dlho zvykala) tak humor opadáva a pomaličky mizne. Mám dojem že v posledných dvoch sériach sa všetko točí naozaj len okolo Sheldona a Amy. A čo taký Leonard a Penny? Mohli by zapracovať na dejových linkách aj ostatných postáv. A nájsť už Rajovi konečne ženu! Obľúbené postavy: Sheldon, Penny

Živí mrtví (2010) (seriál)

Áno, prvé série boli skvelé a áno, potom to šlo s kvalitou dosť dole. Ale stále sa nájdu dobré diely striedajúce sa s tými nudnejšími a horšími. *Aktuálne sledujem 9. sériu* Najobľúbenejšie postavy : Daryl, Rick

Charmed - Pilot (2018) (epizoda) odpad!

Pôvodný seriál patrí medzi moje obľúbené seriály z detstva. A keď vyšla informácia že spravia reboot tak som sa na jednu stranu potešila, ale aj zhrozila. A právom. Toto bolo naozaj zlé, veľmi zlé. Nemám problém s postavami, ani výberom herečiek, to je v pohode. Ale ten scenár a spracovanie, WTF momentov nad ktorými som nechápavo krútila hlavou bolo viac než dosť a prečo všetko hodili do jedného dielu?! Objavovanie svojich schopností mohli pokojne natiahnuť na 2-3 diely, zoznámenie sa s celou situáciou a rovnako aj s nasťahovaním najstaršej sestry. Dám tomu ešte šancu, ale zatiaľ to vidím naozaj na ten odpad!

Osmý smysl (2015) (seriál)

Sledovala som tento seriál z pozadia dlhší čas, dokonca som si pozrela aj prvý diel ale vypla som ho uprostred, pretože ma nezaujal. Našťastie som sa k nemu vrátila asi o rok a potom som mala opačný problém. Každí charakter je tak krásne prepracovaný a všetky do seba zapadajú ako jeden celok ktorým vlastne aj sú. Nehovoriac o akčných scénach ktoré perfektne podčiarkuje správne zvolený soundtrack. Jediné mínus je zrejme len to, že nie je viac sérií. Čo je škoda, pretože práve tento seriál by si zaslúžil viac dielov. Je to jeden z tých typov seriálov s originálnym námetom a súrodencom Wachiwskim sa podarilo niečo neskutočné! Najobľúbenejšie postavy: Sun, Wolfgang, Will

Na mušce (2018) (seriál)

1. séria (100%) Videné v priebehu pár dní, to hovorí za všetko! Ústredná dvojica to tiahne a ostatní im krásne nahrávajú. Veľká spokojnosť.

Ready Player One: Hra začíná (2018)

Veľmi dlho som sa tešila na tento film, vlastne vždy keď mi naň pustili v kine trailer (čo bolo naozaj pri každej návšteve), takže som potom len ťažko dostávala z hlavy Depeche Mode a Van Halen :D Ale k filmu! WOW! Jeden z najlepších filmov aké som videla tento rok na veľkom plátne. Veď kto by už len nechcel navštíviť svet vo virtuálnej realite kde je možné prakticky všetko - najmä keď ste fanúšik hier, seriálov, filmov či kníh - keď ste už znudení realitou? Knihu som nečítala, snáď sa k nej raz dostanem, takže to neviem porovnať. Každopádne, dala by som pokojne aj viac než len päť hviezdičiek! A samozrejme najviac ma bavilo hľadať všetky odkazy na pop kultúru v každej jednej scéne a že ich tam bolo hodne! :D

Všechno nebo nic (2017)

Veľmi milé prekvapenie zo slovenskej produkcie. Pauhofová je stále moja top sk herečka.