Den před krizí (2011)

Po 30 minutách dokonalého napětí se celý film postupně mění v hnědou fekální hmotu, ve které se postupně utopí všichni skvělí herci tohoto filmu :-( Kolosální nuda. 30%

Tady to musí být (2011) odpad!

Tady něco smrdí! Asi to bude 113minutová sračka s totálně prázdným scénářem! Je to kruté, že jsem se musel dívat 113 minut na myšlenkové pochody parodie na rockstar, která došla po 110 minutách k závěru - no tak k zajdu k holiči, no co dodat.........dlouho sem takovou slátaninu neviděl :-( !!!!!!!!Odpad!!!!!!!!!

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Pokud chcete začít nenávidět, tak tento film je jasná volba! Chudák Abe Lincoln :-( Hodnocení: 2/10

Hodiny (2002)

NUDA! NUDA! NUDA! Hodnocení: 2/10

Bez kalhot (2012)

Film, který mohl atakovat mety nejvyšší s přibývající stopáží zabředl do průměru,skvělý Matthew McConaughey ale bohužel ve filmu, který nabízí pouze nafouklou bublinu pánského striptýzu s konečným prázdným sdělením. Hodnocení: 5/10

Až vyjde měsíc (2012)

Divné a dosti i ujeté,ale za srdce mě to chytlo, 95 minutová stopáž uteče velmi rychle a nechybí ani vtipné scény navíc je překvapivé, kolik v tom hraje kvalitních herců. Hodnocení: 8/10

Lupiči paní domácí (2004)

Pro mě asi zatim nejlepší dílo od bratrů Coenů, netradičně jiný Tom Hanks, skvělá zábava...............Hodnocení: 9/10

96 hodin: Odplata (2012)

O něco slabší než jednička ale pořád velmi dobrý film s dobrou akcí,která je ovšem místy díky přespříliš roztřesené kameře a špatnému střihu nepřehledná, co se týče Liama Neesona tak je to pořád frajer a celý film stojí na něm, viděl jsem to dnes v kině a 98 minut uteklo jak voda. Konci filmu by slušela nějaká lepší ruční prácička než která byla předvedena v lázních! I přesto vcelku spokojenost! Hodnocení: 7/10

Amistad (1997)

Film tak silný svojí myšlenkou i sdělením jako Schindlerův Seznam, podpoření skvělými, ne přímo skvostnými hereckými výkony Djimon Hounsona a Anthonyho Hopkinse připomíná nebo spíše poukazuje na další lekci z historie a líčí opět hrůzy, které je člověk člověku schopen udělat! Celý efekt podporuje skvělá hudba z dílny Johna Wiliamse! Hodnocení: 9/10

Senna (2010)

V první půli pro mě ničím vyjímečný dokumentární film s dobrou faktografickou výstižností, který se v druhé polovině zvrhává ve velice emotivně silnou záležitost jasně říkající, že svět F1 přišel v r. 1994 o největší legendu tohoto sportu. Hodnocení:9/10