Perverzáci (2011)

Nechápu jak někdo tomuhle "filmu" může dát odpad. Tři povídky které neurazí, jsou zpracovány velice dobře. Pořád jsem čekal co příjde a jak se tomu špatnému stane ještě něco horšího. Tento "film" není o pomstě, nenávisti nebo něčem podobném. Je to konečně o tom že těm špatným se stane ještě něco horšího! a to je revoluce ve filmech. Vždycky zatím můžeme koukat na to, že zlej vyhraje nebo že nakonec po těžkém boji umře a vyhraje dobrák. Tři episody jsou krátké, zajímavý nápad jen první část by chtěla víc propracovat konec. Doufám že někdo natočí něco podobného, rád bych shlédnul další filmy tohoto žánru. 4/5 protože na 5to prostě nemá.

Železná lady (2011)

Naprosté zklamání! Film který měl být o Margaret Thatcherové je spíš o Meryl Streepové. Meryl je v záběru v 99% záběrů sama. 80% filmu je o staré Margaret jako senilní,halucinacemi trpící osobě než o plamenné a průbojné Margaret o kterém jsou točeny trailery a čteme recence. Ano Meryl za tuto cenu dostala cenu, ale zaslouženě? Jistě herecký výkon je skvělí, ale co kdyby byl v roli někdo jiný dostal by také cenu? Moje odpověď zní ano! Odpověď naleznete v následující větě. Tento film je spíš natočem pro Meryl Streepovou, aby dostala svou cenu než pro pobavení a zaujetí diváka. Posléze jméno Meryl nahraďte jménem kterým chcete a dostanete stejný výsledek. Šíleně nudný film který se hodí spíš na večerní uspávání než na "hlavní film večera" Za mě tedy jednu hvězdičku a to za ten kousek ze života Margaret kvůli kterému jsem se na film díval. Ostatní (stará Margaret, halucinace, mrtvý manžel) je jen nesmysl domyšlený filmaři aby film byl co nejdelší a nemělo to ve filmu co dělat. Co filmařům neodpustím je to že neukážou jak se Margaret dostávala těžce do své pozice, ale ukážou mladou Margaret a hned starou ve své nejvyšší funkci. To je strašná chyba která tento námět ničí.

The Hunter (2011)

Tento film mě svým způsobem zklamal, čekal jsem že Willem přijede do přírody kde si udělá zásoby a vyrazí do kruté přírody lovit tasmánského čerta/tygra.Bohužel zásoby nakoupí jen jednou a pak jezdí sem a tam což mi přijde divné. Čekal jsem přežívání v přírodě,stanování,stravování a jiné strasti. "Jediné" čeho jsem se dočkal bylo opakované kladení pastí a něco jako romantického příběhu. Přes docela chytlaví začátek jsem se po 3tím vrácení do chatky začal nudit. Film je natáček v úzasné přírodě kterou bych mohl vidět znova a znova, ale film bohužel ne. Willem Dafoe je můj oblíbený herec, a jeho drsná tvář,vousy a velké prsty mi zkrátka sedí k pobytu v divočině. Doporučuji tento film 4/5 za tu přírodu.

Nákaza (2011)

Pro mě osobně zklamání, Steven Soderbergh pro mě není režisér který dotahuje filmy k dokonalosti. Film má dobrý příběh a vysvětluje situaci jak se chovají lidé v době rozšířené nemoci. Bohužel autor chtěl vecpat mnoho událostí a různých věcí do jednoho filmu a to je prostě moc. Láska,vztahy,napětí,panika a mnoho dalších v jednom filmu? Klidně ale v jiném zpracování. Zbytečné natahování všeho jen aby film měl co nejdelší čas. Film nezachrání ani dobré herecké obsazení. Velké zklamání a film bych už asi nikdy nechtěl vidět znova, 3/5 za snahu a za téma paniky lidí při nákaze.

Bůh masakru (2011)

Výborný film plný rohovorů a skvělích hlodů a hlášek. To je ve zkratce popis filmu, dějové zvraty které film obsahuje jsou velmi dobré a ukazují jak by to mohlo vypadat v podobné situaci a je to velmi vtipné. Přes trošku těžký začátek filmu se po pár minutách začnete bavit vtipem Christopha Waltze a jeho mobilem. Všichni zde srovnávají film a divadelní hru, já toto srovnat nemůžu a nevím proč bych měl, film se mi líbil ale vidět znova bych ho asi ne nechtěl, ale asi by mě tak nebavil jako prvně. 4/5 protože k dokonalosti něco chybí.

Blood Runs Cold (2011)

Nevím jaký byl rozpočet, viděl jsem hodně filmů s nízkým rozpočtem které jsou dobré, ale tento film mě prostě zklamal. Herecký výkon herců byl stejný jako okolní teplota. Hrozné zabíjení hrdinů, a bezduchý příběh. Film nemá příběh který by dával smysl a lehká erotika to rozhodně zachránit nemůže. Konec filmu mě už vůbec neuspokojil a jedině doufám že nebude mít pokračování. Těch 80minut jsem se prostě nudil, jen občasné zatajení dechu když jsem čekal odkud příjde vrah.

Válka Bohů (2011)

Skvělé filmové efekty,dobré obsazené role méně známích herců a rozmanité prostředí. Děj mohl být trochu propracovanější než klasické "zabil jsi mi matku zabiju já tebe" , ale nic proti. Osobně mám rád filmy z časů bohů, králů a hrdinů kteří neváhají položit život za to co věří. Film se dá shlédnout jen jednou, po druhé by mě to asi nelákalo. Filmové efekty, zpomalené zabíjení a krev je hodně velké plus které tento film dělá tim čím je. 4/5 protože k dokonalosti mu něco chybí.