Papežův vymítač (2023)

Jak by řekl inženýr Akimov "not great, not terrible". Russell ten film táhne od začátku až do konce

Ils (2006) odpad!

Děsí mě komentáře podemnou typu "Fuj, skoro som sa pos-ala od strachu." nebo "Vynikající horor" tento film je jeden z nejhorších, které jsem viděl. Jediné čeho jsem se ve filmu bál bylo, že snad nikdy neskončí. Naprosto nudná atmosféra """SPOILER""" (kromě honičky v domě). Navíc film je plný chyb..třeba klika u dvěří která byla ženou utržena tam v jednom záběru znova je a pak zase není a pod. Na konci filmu jsem si říkal, že skutečnost byla asi stejně tak nudná jako je film. Teď opravdu. Není se tam čeho bát ani lekací scény tam nejsou (asi 3-4) a velmi lehko předvídatelné. Naprostý výsměch fanoušků hororu. Nevím kde tenhle film vzal tak vysoké hodnocení. Asi tady zafungovalo stádní chování a nikdo opět nechce jít proti proudu (až na pár vyjímek "canakja" atd) Tento film je naprostá ztráta času a lituji, že jsem ho kdy viděl.

Lesní duch (2013)

S troškou nadsázky se dá říct, že nejlepší na filmu byl ten popcorn co jsem měl v kině. První polovina filmu se mi líbila. Celkem slušná atmoška a sem tam i nějaká ta lekací scéna ( za celý film jsem nepocítil strach ani jednou natož abych se lekl), ale děvčata o řadu níž tak ty to snášela už o poznání hůře. Odpustil bych ten příběh, který je už tisíckrát ohraný (chata v lese,čarodějnice..), ale co odpustit nemůžu je ten šíleně trapný a hloupý závěr.. ******SPOILER******* Jak zůstal ten chlapík sám s tou ségrou tak jsem mohl celkem přesně předpovídat co udělají. A to jak na poslední oživení najednou stála ségra před nim.. a pak se obětoval ona vyhrála na tou slečnou a vysvitlo sluníčko..MOOOOC sladké, ale co to kur*a dělá v hororu. Navíc z toho bratra se stal celkem slušnej MacGyver jak udělal tu super věcičku na resuscitaci z baterie od auta a injekčních stříkaček.. WTF. ******SPOILER******* END To už se vážně přestalo dělat solidní horory u který se dá bát? Kromě "Mama" si už nic nevybavuji. Hodnocení: Dávám tři hvězdičky, protože ten popcorn v kině byl fakt dobrej. Jinak by to byli dvě.

Divoši (2012)

Noo hodně dobrý film, mám rád filmy o drogovém kartelu a boji mezi nimi. Není to sice film "Kokain", ale tenhle má v sobě více napětí, akci a surovost. Nejvíc se mi ve filmu líbil asi herec Benicio Del Toro, kde jeho drsná tvář a nekompromisní chování bez soucitu vzbuzuje hrůzu. Líbila se mi i jeho angličtina :). Výborně jsem se u filmu bavil a potěšilo mě i překvapení ve filmu.Film obsahuje vše co od filmu čekám a dává i něco navíc. Hodnocení-5/5 rozhodně si to pustím znovu

V/H/S (2012) odpad!

Tento film neměl být nikdy natočen. Je tak strašný, až je mi líto mé televize, že ho musela přehrávat. Kamera v rukou "kameramana" je naprosto příšerná. Obraz je rozmazaný, neostrý a prostě hnusný. Velmi často jsem nevěděl co se vlastně děje. Celý film nedával smysl a těch 116minut jsem se koukat nevydržel. Koukal jsem přibližně na 40minut a pak jsem vzdal boj jestli se to zlepší. Nezlepší ba naopak to bude ještě horší a ani prsa nebo zadky hereček tento film nezlepší ať jich je tam sebevíc. Tento film je nejhorší co jsem viděl. Hodnocení- odpad! je mi opravdu líto, že jsem filmu věnoval svých 40minut života které mi nikdo nevrátí.

Grave Encounters 2 (2012)

Pokračování prvního dílu, které se mi zdá jako zbytečná náplast. Líbí se mi nápad s vysvětlením celé situace z prvního dílu, ale v tomto díle mohlo být více akce a hlavně více přišer :) Opět roztřesená kamera která mě zkrátka baví, ale jako u prvního dílu je občas špatně vidět co se děje. Hodnocení 3/5 za opětovnou napjatou atmosféru

Grave Encounters (2011)

Film který neurazí a bude vás mrazit v zádech. Lekacích scén je zde opravdu hodně. Mám rád prostředí starých nemocnic nebo psychiatrické léčebně která je použita zde. Občas vadí rozklepaná kamera, ale efekt je to dobrý stejně jako v Blair Witch. Hodnocení 3/5 za atmosféru

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

Pilotní díl by měl přesvědčit diváka k tomu aby sledoval dále seriál. V tomto případě se to dá se říct podařilo. Rychle jdoucí scény za sebou, které v ten moment nemají žádný smysl, ale po delším koukání začínají smysl dostávat. Líbí se mi že v první sérii se v každém díle odehraje něco zásadního nebo překvapivé momenty v ději. Bohužel to je vše co můžu říct jako chválu k seriálu. Od názvu "American Horror Story" bych čekal hororovou atmosféru, ale kde je? Čekal bych, že se budu lekat-bohužel ne. To, že je občas atmosféra napjatá nebo se někdo někde náhle zjeví se nedá opakovat v 12dílech první série. No vlastně dá, ale potom už to ztrácí atmosféru. Nestalo se mi za celých dvanáct dílů, že bych se lekl nebo sledoval se zatajeným dechem co se stane-bohužel. V seriálu je spousta nesrovnalostí kterým se seriál nevěnuje. Vraždy kterým se policie věnuje jen 10minut za celou sérii? Nebo co takhle psychická vyrovnanost obyvatelů domu? Vraždy běží jak na páse a všichni jsou v pohodě. V domě se dějí divné věci a zase v pohodě. Někdo v domě umře 5minut smutek a pak zase v pohodě. Nehledě na to, že seriál je uměle natahovaný proslovy které neříkají takřka nic o dění v domě nebo k seriálu. Přetočením těchto scén nic nezkazíte Dobrá myšlenka dobrý seriál neudělá. Tady se to bohužel nepovedlo. A ačkoliv jsem sledoval celou sérii a plánuji sledovat seriál i dál neočekávám od něj již nic. 2/5 za nápad který měl potenciál, ale byl promarněn.

Avengers (2012)

Skvěle jsem se u filmu bavil. Slabší rozjezd (asi těch prvních 10minut) ale pak jsem zbylé dvě hodiny asi ani nedýchal. Nepřetržitá akce společně s nejlepšíma světelnýma efektama a vtipnýma hláškama. Půl filmu jsem myslel že se snad Hulk nikdy neukáže jako zelená příšera, ale dočkal jsem se :) 5/5 skvělé obsazení, herecký výkon, efekty, akce a legrace. Škoda že nejde dát více hvězd.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Jak zde již padlo, prvních pár dílů naprosto super. Filmy/serialy o zombí prostě miluju a díky tomu je tohle velmi dobrý film. Naprosto skvělá atmosféra, zpracování zombíků a akce. Dost chválení, od nějakého 5-6 dílu první série se nic neděje, štve mě že se přeživší pohybují většinu dílů na stejném místě, a v zásadě se něco zásadního děje v každém 3díle. Druhá série co dodat, čekal jsem něco víc, víc akce, víc zombíků a víc vysvětlení jak se co přihodilo. Flashbacky jsou super, vzpomínky na život před katastrofou a postupné (VELMI postupné) sousouvání v příběhu. Pro mě jeden z nejoblíbenějších seriálů. 4/5