The Tunnel (2011)

***Rozpočet-$135,000***Tržby víkendové-$507***Tržby celosvětově-???***Nemůžu tady napsat, že je The Tunnel špatný film, ale prostě mě nenadchnul. Když ho porovnám s dalšími found footage horory, např. s Evidence nebo Grave Encounters nemá The Tunnel šanci. Tvůrci napětí filmu zabíjí výpověďmi přeživších, což snižuje strach o hlavní hrdiny ... 60%, škoda, The Tunnel měl docela velký potenciál, stát se slušným found footage, ale stal se jen méně známým bratříčkem takových obrů jako Paranormal Activity, Záhada Blair Witch nebo REC

Paranormal Activity 4 (2012)

***Rozpočet-$5 miliónů***Tržby víkendové-???***Tržby celosvětově-???***Nevím jestli je to kvůli atmosféře kina (na předchozích třech dílech jsem totiž nebyl), ale byl to neskutečný mazec. Souhlasim s tím, že je konec trošku rychlejší, ale je to jediný konec série PA u kterého jsem si řekl WTF!! Doporučuju si počkat na scénku po titulcích, která je docela zajímavá ... Ten kdo čeká, že se příběh nějak zvlášť posune, tak ať se ani na čtyřku nedívá.*EDIT*Časem kvalita padá na 3 zkurvené hvězdy. Soo.. Ale je to pořád lepší než jednička

Arsy-Versy (2009) (studentský film) odpad!

Červená barva!!!!?!! Viděl to vůbec někdo? Jsem asi jediný kdo přitom nešlukoval, protože mě to přišlo ubohý a nahatej hlavní hrdina mě znechutil

Obřad (2011)

***Rozpočet-$37 miliónů***Tržby víkendové-$14,789,393***Tržby celosvětově-$96,047,633***Špatný film to nebyl, dokonce i herecké výkony v čele s Anthonym Hopkinsem byly slušné, lekačky obstojné, ale atmosféru kterou se Mikael Håfström snažil vytvořit se nepovedla (jinak řečeno se to víceméně posralo) ... 75%, vše na jedničku, ale ani Anthony mě nedokáže přinutit abych strávil další 2 hodiny s Obřadem, škoda :((

Kamarád taky rád (2011)

***Rozpočet-$35 milliónů***Tržby víkendové-$18,622,150***Tržby celosvětově-$149,542,245***Tohle se povedlo, Hlavně Nezávazně bylo sympaticky trapné, Láska a Jiné Závislosti menší zklamání, ale Kamarád Taky Rád byla neuvěřitelná slast (jako při orgasmu :DD) ... 95%, vypadalo to na jednu z nejlepších komedií, kterou jsem kdy viděl, ale ke konci se to posralo (mrk!!! :D), změnilo se to v tuctovou komedii, takže ... chybička se vloudila, ale jinak Master Piece filmové komedie

Monty Python a Svatý Grál (1975)

***Rozpočet-$250,000***Tržby víkendové-$45,487***Tržby celosvětově-$5,028,948***Znovu jsem si chtěl najít cestu k britskému humoru, ale znovu to skončilo neúspěchem ... Dělat si srandu z upalování čarodějnic mi připadá trochu ubohý a nenormální ... Nedokážu pochopit, jak se MTaSG mohl dostat do červených čísel a co hůř, do nejlepších a nejoblíbenějších filmů ... 40%, jen za ty nadržený historický nymfomanky

Saw 6 (2009)

***Rozpočet-$11 miliónů***Tržby první týden-$14,118,444***Tržby celosvětově-$68,233,629***Po neuvěřitelných kravinách jménem Saw IV a Saw V přišel neuvěřitelný díl ... Začátek nebyl zrovna extra, zdálo se mi, že Kevin Greutert pokračuje v kravině předchozích dvou dílů, ale teď mu tleskám ... BRAVO!! ... 80%, mě se upřímně šestka líbila víc než první díl ... Doufám, že poslední díl bude stát za tu námahu dvou měsíců

Vřískot 2 (1997)

***Rozpočet-$24 milliónů***Tržby první týden-$32,926,342***Tržby celosvětově-$172,363,301***Povedené pokračování, ale mínusy k tomu mám ... Všechno bylo skvělý, podle mě první hodina překonala celý Vřískot, ale potom to začalo strmě klesat ... Posledních 20 minut nepřekvapilo, spíš mě naštvalo ... Scény stejné jako u prvního dílu a to jsem se těšil na něco nového ... ŠKODA ... 70%, aspoň že zabiják potěšil, připomínal mi totiž zabijáka z prvního Pátku Třináctého

Sama doma (1998) (pořad) odpad!

Opravdu mám koukat na takovou kravinu, kde probírají žlučník a jak zalévat a hnojit kytičky? ... Sorry ale nic pro mě, nechápu, opravdu nechápu, že se tahle kravina mohle dočkat 12. výročí. Doufám, že brzo skončí ... 5%, HNUS