Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Už s prvním dílem jsem měla problém, ale ještě jsem mu dala šanci a při druhém shlédnutí už jsem se bavila. Ale téhle slátanině druhou šanci nedám. Bohatě stačilo vidět to jednou. **

La La Land (2016)

Jedna hvězda pro Ryana a druhá pro Emmu. A to jen proto, že je mám ráda. Film nuda, písničky taky žádná sláva. Chtěla jsem to v půlce vzdát, no nakonec jsem vydržela, ale stálo mě to hodně přemlouvání.

Wonder Woman (2017)

Začátek fajn, zbytek filmu strašná nuda. Tři hvězdy jen za sympatické herce, jinak by to bylo jen za dvě.

Humr (2015)

Tak to byla slušná haluz.....

Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa (2016)

Klasický, předvídatelný příběh i postavy. Nicméně sympatická hlavní hrdinka, nádherné exotické prostředí, chytlavé písničky. A hlavně jsem netušila, že Dwayne "Rock" Johnson umí tak skvěle zpívat. Spokojenost.

John Wick 2 (2017)

O něco slabší než jednička. Ale i tak je to nadprůměrný akčňák. Doufám, že bude i trojka.

Deadpool (2016)

Neskutečná zábava !!!

Strážci Galaxie (2014)

Po druhém shlédnutí dávám hvězdičku navíc. Ale pro mě je to pořád jeden z nejslabších filmů od Marvelu. Možná je to tím, že mi Chris Pratt není příliš sympatický. :-(

The Grand Tour (2016) (pořad)

Kluci jsou zpátky. Některé díly slabší, jiné naprosto super. Prostě starý dobrý Top Gear, jen s jiným názvem. :-)

Sebevražedný oddíl (2016)

Ok vypadá to dobře, zní to dobře, ale jinak je to nudná slátanina.