Alois Nebel (2011)

Dlouho jsem se k tomuto filmu nedostal, a o to větší bylo teď mé zklamání. Převést hraný film do formy komiksu jistě nápad má, ale tím to bohužel končí. Celkový děj by se dal převyprávět tak v 5, maximálně 10 minutách. Pokud se ale má člověk hodinu koukat na déšt, či záběry na koleje, kde se nic neděje a hraje k tomu unylá hudba, tak by musel být ten děj opravdu nosný, aby to za to stálo. Zde tomu tak není. Krobot opět kopíruje svůj toporný herecký styl, který sice někdy funguje, ale zde, kde animace nedovolí divákovi vnímat skutečný výraz obličeje a musí se tedy řídit pouze podel hlasu, je to velmi slabé až uspávající. Suma sumárum, slabé 2* a to pouze za neotřelou metodu zpracování a vánoční písničku od Neckáře.

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Jako pro fanouška prvních tří dílů byl pro mě tento naprosté zklamání. Vtipy stokrát opakované, kterým se člověk snad už ani smát nemůže. Jediný světlejší okamžik je Jimův otec, který mi vyvodil v průběhu filmu tak dvakrát úsměv na tváři. Jinak nuda, nuda, šeď, šeď. Téma nestálých party mezi přáteli je prostě již vyčerpáno a navazovat stále na stejný námět již nefunguje.