Avengers (2012)

Můžu říci jediné.......dobře jsem se bavil a rád se podívám na Avengers znovu.

Havran (2012)

Film zklamal mé očekávání. Jednou jsem se lekl, jednou jsem byl zhnusený, jinak nuda. Herci mě nijak nepřesvědčili. Musím pochválit pochmurnou atmosféru a vizuální pojetí filmu. Škoda, promarněná šance.

Bitevní loď (2012)

Dávám tři hvězdy, ale jen když zapomenu, že mě kdy zajímalo vojenství a lodě zvláště. Když zapomenu, že mám rád dobré filmy a scifi. Když pominu udatné důchodce a přehnaný americký patriotismus. Pak je to dobrý film, u kterého se dá pobavit a odejít s čistou hlavou.

Nelítostný souboj (1995)

Jednoduše paráda, zákusek z té nejlepší čokolády a smetany. Přestřelka po vyloupení banky je naprosto luxusní, to nejlepší, co jsem kdy viděl. Herecké obsazení je jedním velkým koncertem. Perfektní kriminálka.

Jak ztratit kluka v 10 dnech (2003)

Nebylo to tak zlé, hlavní hrdinové v pohodě, chvílemi jsem se dost nasmál. Dobrá oddechovka

Vetřelec vs. Predátor (2004)

Za konec dávám tři hvězdy :-D, film jinak pobavil, nic jsem nečekal, takže žádné zklamání.

Odpor (2008)

Film byl takový nijaký a přitom nebyl vůbec špatný. Craig hrál dobře, ale vůbec mi tam neseděl. Ono vůbec celý ten film považuji za sentimentální klišé. Scénář absolutně nevyužil nabízené možnosti, děj nešel nijak do hloubky, byl statický, nic se v něm zásadního nedělo, žádné osudové volby před hlavními hrdiny. Škoda.

Kick-Ass (2010)

Povedená záležitost, úsměvná, barvitá, akční, komiks jak má být. Pro mě velké překvapení a největší ptákovina jako jsem v poslední době viděl.

Peklo s princeznou (2009)

Překvapivě hezká pohádka s dobrým hereckým obsazením, vtipnými okamžiky a Terezou :-) Fakt jí můžu :-D Trošku mě prudil ten vodník, ale jinak Lucifer pod pantoflem pobavil :-) a Miloš Forman jako spící čert :-) překvapil. Určitě koukněte.