Branky, body, vteřiny (1956) (pořad)

Nevím, jaký je rozdíl mezi sportovními události z české televize a z Novy.Asi jenom ten název.Ale jinak nechápu zdejší hodnocení.Asi jen proto, kterou stanici máme radši.I když mě to je v okolí sportu v celku jedno.80%

Casper - První kouzlo (1997) (TV film)

Béčkové fantasy, které jsem jako kluk docela žral, když mi to jednou maminka koupila na dvd.Ovšem dnes už se na to koukám trošku jinýma očima (bohužel).67%

Schindlerův seznam (1993)

Docela jsem byl Schindlerovým seznamem zklamán.Přesto, že se jedná o krásný a velmi silný filmový zážitek, tak mě to tedy moc neoslovilo.Je to vůbec poprvé, kdy mě Spielberg zklamal.Hlavně nechápu proč celý film natočil černobíle, až na závěrečnou scénu, kdy židé Schindlera pohřbívaly.Já proti černobílým filmům nic nemám, ale tento byl ještě k tomu tak divně černobílý, prostě se mi ta dvojbarva nelíbila.Snad jediný legendární snímek, který mě opravdu zklamal.68%

Twilight sága: Zatmění (2010)

Stmívání je na tom tak, jako většina ság.Nový díl = čím dál horší a větší tragédie.Stmívání byla odjakživa pičovina a zde i s druhým dílem už to dávají jasně najevo.Fakt nechápu jak to může pořád být v žebříčku nejoblíbenějších filmů.Česko Slovenská filmová databáze se nám asi začíná hemžit teenagery.11%

Partička (2011) (pořad)

Mě partička nikdy moc nebrala.Pár dílů jsem viděl a nebyly zas tak hrozné, ale modré z nebe to také není.Jediná partička, která fakt stojí za to je ta silvestrovská.60%

Krok za krokem (1991) (seriál)

Mě moc Step by step nikdy moc nelákal.Jedná se o docela pěkný a i povedený seriál, ale mě to moc neoslovilo.69%

Zdivočelá země (1997) (seriál)

Seriál krásný, krajina, kde se natáčelo byla krásná, podle všeho nejúspěšnější český seriál současnosti. Podle mě solidně natočený solidní průměr. Zklamaný jsem však nebyl.

Zdivočelá země (1997)

Pro mě jen zbytečné dvě hodiny nudy.Raději jsem si nedělní večer měl osladit nějakou bláznivou komedií, ale určiitě ne tímto.16%

Kvaska (2007)

Muzikály moc nemusím a české filmy také nejsou má parketa, takže jsem od tohoto filmu nic čekat nemohl.A také to tak dopadlo.25%