Pach krve 3 (2009)

Horor kterého jsem se opravdu bál se fakt povedl, nemůžu pochopit jak si Decklan O'Brien zničit kariéru, když natáčet umí.Tohle se mi líbilo a stačilo asi jenom chtít.Tuhle hororovou sérii jsem viděl trošku zpřeházeně nejprve jednička pak čtyřka pak pětka pak dvojka a nakonec trojka.Po mizerné čtyřce a skoro mizerné pětce jsem už moc nadějí do O'Briena nevkládal, ale trojku natočil dobře a mě se to líbilo tak nemůžu pochopit proč tak zkazil nastávající dva díly.Už hned od začátku jsem se skvěle bavil prostě dobré fakt se mi to líbilo nemůžu nic dodat.Možná jenom mohli Tříprsťákovi zlepšit masku a bylo by to vůbec skvělé.Úvodní tři díly stojí fakt za to.85%

Houbičky (2007)

Hrůza!Tak dobře to vypadalo a tak skvělej příběh a nakonec se z toho zrodí taková blbost která nezná hranice.Poté co jsou všichni sťatý tím svinstvem tak už ani nevíte jestli je to realita a po pár minutách druhé poloviny to člověka zmate a zrodí se z toho španělská vesnice a film je minutu co minutu horší.10%

Princ a pruďas (2011)

Šílených komedií se to tu stále více hemží, ale mě to nevadí protože se mi to hrozně líbí.Tohle bylo dobré, zábavné, akčně nabité, dobrodružné a s krví se taky zrovna moc nešetřilo takže co, navíc výborné obsazení herců kteří se na to skvěle hodili.Taková parodie na pohádky všeho druhu, ale nebylo to špatné.80%

Méďa (2012)

OMG!!!Když se koukám na program kin vidím toto a pořádně mimo toto a Dark Knight Rises nic nedávali tak jsem uvažoval.Ted mě vlastně moc nelákal, ale když jsem si přečetl popis tak to vypadalo zajímavě a že to bude docela zábava vážně se tak stalo.Už je to doba co jsem se u filmu nepobavil tak jako je Ted.Seth McFarlen mě vážně mile překvapil a pro mě to je asi má největší srdcovka tohoto roku.///Hodnocení 100%///

Ip Man (2008)

Já mám rád akční filmy, historické filmy jakékoliv bojové sporty a samozřejmě jejich filmy a také miluju filmy z HongKongu či Číny a nebo Asie a především akční filmy a to se v tomto nezapomenutelném asijském snímku děje vše najednou.Opravdu jsem takový film dlouhou dobu neviděl.Neznámí herci předvádí skvělý výkon jak by se měl od herců očekávat.Opravdu jsem byl tímto snímkem unešen, tentokrát film opět z bojového umění a ty já miluju (nejlepší je když ten film je z kolébky tohoto umění), o trošku opět jiném stylu.Historie číny mě vždy šla a bavila a jejich kinematografie je skvělá především z jejich dějin a tento film z dějin žluté rasy byl jeden z nejlepších filmů tohoto oboru a jeden z nejlepších filmů vůbec.NÁDHERA.///Hodnocení 100%///

Pach krve 2: Cesta nikam (2007)

Tomu říkám konečně pořádný horor.U tohoto filmu už si prostě nemůžete být jistí zda určitá osoba už konečně uteče a přežije a nebo zda prostě zemře.S přítelkyní horory milujem no a jeden večer jsme s touto sérií udělali maratón a oba jsme se docela bavili...jen do té doby než dalších dílů se ujal režie Decklan O'Brien.78%

Obávaný bojovník (2006)

Akční filmy z Asie a především z HongKongu doslova žeru a je mi jedno jestli tam zrovna pořád lítá pořádná smršť kulek a nebo pěstí.všechny jsou plné adrenalinu a to mám rád.V Hollywoodu by se měli začít učit jak má vypadat pořádný akční film.97%

Rango (2011)

Na Ranga jsem se docela těšil, ale po asi dvaceti minutách mě to docela přestalo bavit.Animace byla nádherná , ale ta zábava...to pro mě ani zábava nebyla no a ani ten film mě moc nebavil.Ale nic tragického to také nebylo jenom to nebylo to co jsem očekával.Prostě starej dobrej Shrek.70%

Madagaskar 2: Útěk do Afriky (2008)

Dvojka nijak moc nepovolila a také se film pro mě moc zdařil.I přesto že na jedničku se to někam hrabe mě to stále přišlo moc zábavné a stejně dobré.Když jsem shlédnul jedničku nikdy mě nenapadlo ani ve snu ne že by mohli udělat dvojku, ale stalo se a udělali dobře.Já jsem si to nenechal ujít a s přítelkyní jsme alou vypálili do kina a užili jsme si to v plném proudu.Jenomže teď nedávno už na DVD přepašovali dvojku a tu jsem ještě neviděl tak se už moc těším protože to prostě stojí za to.89%

Madagaskar (2005)

Já byl fanoušek do Mad...a..kdože?cože?daskaru už jako kluk no a jsem jeho velkým fanouškem i teď.Film jsem viděl už asi snad stokrát a nikdy mě nezklamal a vždy jsem se bavil.Ty hlášky a ta překrásná animace.Animáče od DreamWorku jsou také skvělé, takovej Shrek nebo příběh žraloka či nejsem si teď moc jistý zda Doba Ledová to nejsou animáče od Pixaru a jsou jedny z nejznámějších.Mám přátele a ty t odoslova hltaj a můj bejvalej učitel ze střední tyto filmy taky hltá jako malej kluk.Prostě nádhera.100%