Neobyčejný Odd Thomas (2013)

Velké překvapení.Pěkný děj a vlastně i vše okolo.opravdu nečekané ...

Lásky čas (2013)

Krásný film, jenž ani chvilku nenudí . Své vysoké hodnocení si rozhodně zaslouží. A konečně vím , co stále dělá ten náš prcek ve skříni. O:-). Díky.

Přenašeči (2009)

čekal jsem dlouho, na to až to začne, ale bohužel nic nezačalo.Pomalý a žàdný děj až do konce, ale dokoukati se to dalo ,přesto řekl bych malonko přehodnocené. 30%

Titanic II (2010) odpad!

Uf, je to síla, efekty na úrovni doby kamenné, bída a děs.Nedal jsem to. Hluboký obdiv tomu,kdo to celé dokouká.

Cela 211 - Vězeňské peklo (2009)

S ostrým začátkem, jenž sytě rudou barvou byl zbarven, myslíc , že snad v žánru filmu jsem se spletl, započalo cosi snad i nečekaného. Řízný děj mne chytal stále pevněji, sápal se ku mě,vcucával, nasával, až v jeho spárách jsem uvízl. Měl jsem tak pocit , že už mezi vrahy jsem,účastníc se vězeňské vzpoury . Že doma na telku čučím , jsem místy zapomněl. :-) Thriller, akce , drama, to vše jsem v hojné to míře dostal bez hledání či očekávání a to na stříbrném podnosu. 83 % *****

Lidožrout (2002) odpad!

Přesně takto vypadá odpad,chvílema sranda, ale nedá se to doukat do konce !

Saedeu mubi (2005)

ostrý doják,kde jsem se ze začátku malonko ztrácel v postavách,ale nakonec jsme si stejně pěkně pobrečeli. :-))

Crazy Joe (2013)

Oslňující Statham se mi zde opravdu líbil a myslím, že tento film mu opravdu sedl, jak prdelka do hrnce. Od začátku do konce jsem s pomocí vizínu ani nemrknul , u mne krásných 90 % .

Kmotr II (1974)

U tohoto druhého dílu kmotra jsem postrádal ten dějový spád z dílu prvního. Nenahrávala tomu ani délka více jak 3 hod. stopáže, kde už jsem se místy i nudil . Parádní herecké obsazení to malonko zachránilo a když přihlédnu i k roku natočení , tak na svou dobu rozhodně kvalitní filmek.