Willow (1988)

Čekal jsem nečekané a dostal jsem nečekané, když jsem protrhl pavučinu mého zaprášenýho šuplíku. Opravdu jsem se chvílemi bavil, jak se točilo, jaké byli dříve efekty, ale snaha dost dobrá , na tehdejší poměry pěkné. Příběh toho filmu opravdu překvapivý :-) Výprava liliputů ze snad tisícové vesnice liliputů (trpaslíků) potká ještě menší minililiputy se kterými potkají něco jako opice, které tu běhají po zdech , kde se z jedné z nich stane podivný drak, který nakonec sám explodoval - myslím přežráním. Ke konci jen pár kouzelnických triků a je tu zajímavý filmek .

Velký Gatsby (2013)

Velký Gatsby mě opravdu překvapil, Leonardo DiCaprio a Joel Edgerton se zde opravdu předvedli.Děj, který celý film provází mne stále nasával do sebe a nepustil. Po chvíli jsem zjistil , že je už konec .A to jsem si myslel , jak dlouhý tento film bude.Moc pěkné..Děkuji všem, díky.

Dvojí hra (2009)

Zajímavý film , který ale nezachránila ani Julia Roberts. Film má celkem dobrý spád až do konce , kde se vše točí okolo stupidního šampónu na růst vlasů. (kde na to proboha přišli). Na jedno shlédnutí - proč ne, v pohodě , ale žádný trhák.

Smrtící lék (2014)

Ani se nedivím, že se to tak rychle dostalo do televize - bída...dívat se na to dalo, ale dobré filmové efekty či filmový zážitek zde nenajdete.

Mládeži nepřístupno (2013)

Film plný úchylného a jednoduchého humoru s prapodivnými příběhy, jenž mi kladou otázku, zda-li opravdu chtěli natočit jen béčkový film a mysleli, že to bude fungovat, ale opak je pravdou, hrůza a děs. Jen mi je líto hereckých es, jenž se tohoto marného snažení účastnili.

Stážisti (2013)

Celkem dobrý film, celkem pěkná podívaná , která nenudí ,rozhodně jsem rád , že jsem to viděl.

Kovbojové a vetřelci (2011)

Překvapující podívaná, která mi ukázala , jak bídně může film vypdat. Vydržet u toho téměř dvě hodiny je téměř nadlidský výkon.

Thor: Temný svět (2013)

Jak jinak, Thor mě opět nesklamal a opět posunul hranice filmu o něco dále. Jediný nedostatek bych viděl ve 3D v úvodním sakrametsky rychlém začátku filmu , kde nevím přes brýle, kam dřív oko poslat,aby mi něco neušlo, ale jinak není co dodat , excelentní zážitek.Děkuji , děkuji.

Sexy 40 (2009)

Průměrný film, průměrná komedie, průměrné hodnocení.

Sucker Punch (2011)

Všichni kdo mají rádi krásné holky v akci se tento film musí líbyt. Zajímavý a nevšední pojetí , ale zbytek je v tomto filmu trochu níže. Dohromady ale se sklenkou vína pěkná podívaná..