Hra na schovávanou (2005)

Dakota Fanning i Robert De Niro patří mezi mé oblíbence a i zde ukázali , že opravdu umí - pěkné ..

Hrdinové války (2007)

Pěkný film, jemuž bych dal i za 4 , ale musel by zkončit o půl hodiny dříve s metálem u velitele na hrudi, takto zde už bylo jen spousta omáčky navíc a knedlíky nikde .. a spousta smyslů zbaveného velitele.jinak dobré 3* .

Croodsovi (2013)

V tomto animáku jsem opravdu nic nepostrádal. Nádherně barevně propracovaná grafika , dobrá komedie i s dobrým příběhem. Bavil jsem se. Není co dodat.

Tajný život včel (2008)

Byl jsem překvapen,jak dobře D.Fanning sedla do tohoto filmu.Umí, a když se to celé takto povede, není co dodat.Doporučuji.

Avatar (2009)

Film , jenž mě hluboko zasáhl díky své dokonalosti a velkému požitku. Rád si ho znovu kdykoliv pustím.

Útěk na svobodu (2013)

Ježkovo voko, banda přiblblů a bezmozků se hodinu honí po lese a pak konečně přijde vytoužený konec. Ach jak laciný to snímek - již nikdy více...

Ra.One (2011)

Na indický film jsem překvapen. Je jak rozjíždějící se vlak, jenž si dává ve velké rychlosti pár zastávek . Je zde vidět velká práce , kterou jsem zde našel v podobě spousty pěkných a líbivých filmových triků, až na slabší začátek a trochu více zpěvu pěkná podívaná, jenž mě bavila .Když to vše zprůměruji dostanu 3,5 .

Ochránce (2012)

Dobrá akce, svižný děj a výborný Statham, co dodat , byl to s ním dobře strávený večer - přišel k chuti.

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Parádní podívaná i zážitek , jenž mi byl ještě znásoben v podobě do posledního místa vyprodaného Imax 3D. Utržený Peter Jackson ví přesně co chci a taky mi to dal. Ó ,díky. Očekával jsem velkolepou podívanou a ano, ona ke mě přišla, pohladila , až mé sedadlo bylo stále mokřejší z toho, jak jsem v plné spokojenosti uchcával blažeností. V tom úžasu div, že jsem se z toho nepos.. Jen konec byl nečekaně rychle tu a střihlý, jak elektronickými nůžkami , ale o to lépe se bude navazovat . To, co nejen mě velmi trápí je , že musím čekat více jak rok na velké finále, tak do toho...už se moc těším na další velkolepý zážitek.

Dům u jezera (2006)

Průměrný romanťák s nasládlým a rychlým koncem. A žily spolu spokojeně až do smrti...