Underworld: Vzpoura Lycanů (2009)

Hodně dobrý výkon podal Michael Sheen což také jeho role vyžadovala. Nemohu si pomoci ale Rhona mi do underworldu zapadá líp než Kate. Zkrátka ze všech tří filmů se mi tenhle líbí nejvíc a díky době kde je děj filmu situován působí více jako pohádka než horror což mu právě podle mě dodává na přitažlivosti.

Strážci - Watchmen (2009)

Z filmu sem nějak odvázaný nebyl, ale vyzuální stránka velmi velmi slušné a herecké výkony komedianta a toho ksichta v klobouku také.

X-Men Origins: Wolverine (2009)

O filmu se mnoho rozepisovat nedá. V detailech co se týká návaznosti na ostatní filmy mi mnoho věcí skutečně nesedí. Asi hodně diváků a mě nevyjímaje napadlo, že by víc než jednu scénu udělal fakt jinak- myslim tim líp. A o zrodu Wolverine jsme se toho stejně moc nedozvěděli, takže se mohl film jmenovat X MEN: a co bylo předtim. Takže je to jasný - dvojice Jackman a Schreiber jediná dostavá pochvalu a to zaslouženě.

Ultraviolet (2006)

Můj názor je, že Milla je fakt dobrá a barvy co má ve filmu a jejich efektivní změny se mi moc líbí. Prostředí kde se film odehrává se mi taky líbí a rozhodně mám pocit že comp. triky s tímto vymyšleným prostředím dobře ladí. Vše je plné barev a ty já rád. To co se mi nijak zvlášť nezamlouvá že Milla nemá ženského protivníka. Film si dost často pouštim, tak asi taková sr.... to nebyla. Baví mě.

Equilibrium (2002)

Myslím si, že film by mohl být ještě lepší z více akcemi protože byly v tomto filmu udělané skoro bez počítačových efektů, pouze se tvůrci omezili na střih a dokonalou práci s kamerou. To plus Sean Bean a Bale, který se jeví v roli velmi zdatně, zvedají hodnocení z nula na čtyři hvězdičky. Logika byla tvůrcům u pr.... a mně je teda taky.

Kostka (1997)

Film je skutečně velmi zajímavý vším. Rozhodně jsem byl velmi napjatý, jak to dopadne. Téma filmu, že musíme si pomáhat a v nouzi poznáš přítele je v prostředí kostky skutečně jedinečné, stejně jako strach ze silnějšího a agresivního jedince, co nezvládá sám sebe.

Valkýra (2008)

Takový film se mi líbí. Historický film bez tun krve a vnitřností. Velice věrohodně kopíruje dané události a dobové prostředky. Líbí se mi také herecké výkony a prostě to jako by to bylo doopravdy v té hnusné době válečné. Za tento film asi těžko někdo dostane oscara. Měl by ho ale vidět tvůrce válečných filmů jež inspiruje počítačové firmy vydělávat peníze na dokonalém grafickém znázornění výše uvedeného násilí.

Temný rytíř (2008)

Bylo to pořád tak dobré, nápadité a to se zde odehrávají technicky nemožné události i když na první pohled je jejich průběh promakaný a dechberoucí. Herci pecka i přes radoby dramatický výstup na konci filmu, který byl na hranici trapnosti.

Transformers (2007)

Transformers mi nedali spát pěkně dlouho, protože Michael Bay je pro mě záruka dobré akční zábavy a tu já rád. Uznávám, že adrenalin, s jakým jsem do filmu šel už předem, nahrával k vysokému hodnocení a koneckonců proč ne?! Proč ale tedy ne za 5*? Protože, přestože .... MB má schopnost proniknout pod kůži originálními stylovými prvky, některé "výklady" konkrétních akčních scén, kdy pomalejší postupují rychleji, hloupější chytřeji, smrtelnější živěji ... buď jak buď, logika podle Baye se někdy vychechtává mému absolutnímu odevzdání ... a to mám i "plechy" hodně rád.