Šílený Max (1979)

Nejlepší autařský film. Černý vůz s velkým turbem v rukou Mela Gibsona na mě zanechává doživotní stopu. "Víte, jak to chodí? Kousek vodtud, kousek vodtamtud, hehe".

Tajný závod (1976)

Druhý nejlepší autařský film.

Kontraband (1998)

Ano jde o velmi zdařilý hong kong film, ktery není jako ty filmy Jackiho Chana nebo jak se jmenuje. Je velmi rychlí vtipný a zábavný. Jako Van Damme. Ten má zajímaví styl boje a pořád vypadá velmi dobře. Akční scény a střih spolu s ksichtem Roba Schneidra se mi fakt moc líbí stejně jako figura té černé krasavice.

Zachraňte vojína Ryana (1998)

Fakt to nejni špatný film ale já fakt nenávidím násilí a to je doména tohoto filmu včetně akcí. Co je zajímavího na válečném svinstvu-násilí že musí být tak dokonale stvárněné. Určitě to chcete vidět jak to vypadalo a určitě se vám to líbí. Tak se jedte podívat do válečných oblastí. Tam to bude ještě lepší protože je vyspělejší vojenská technika-lepší zabíjení. Natočte to a dostanete oscara.

Ostrov (2005)

Začátek filmu se jemně vlekl, ale jak mávnutím proutku se začal film ubírat z jedné dobře a precizně udělané akční scény do druhé. Vtipné momenty a výrazné futuristické prvky jako lodě, létající motorka, rychlý Cadillac přínosem. Snad jen ty Bayovi záběry efektivního vystupování z auta, přílišného oslnovani sluncem a nebo spocene ksichty jsou sice tradicí , ale celkově je to dobré a myšlenka vynikající. Lepší Bayovka

Armageddon (1998)

S timto filmem jděte víte kam a s režisérskou verzí tam jděte tuplem.

Poslední akční hrdina (1993)

Na filmu se mi líbí to ,že je fakticky zábavný čímkoliv. Austin O brian zahrál naprosto špičkově. A sem rád že na filmu spolupracovalo spoustu známých osobností. Rád se na film podívám kdykoliv protože mě vůbec nenudí.

Matrix Revolutions (2003)

Určitě má film hodně much , ale pozitiva převišují. Matrix dal slovu efekt nový význam a do takové podívané se prostě musí vnořit , aby jen ten zelený Matrix odstín slastně působil na divákovi smysly. Na ty moje působí dokonale. Takže za pět.

Swordfish: Operace Hacker (2001)

Znám nejméně jednoho člověka kterému se film líbil a tenza něj dal tenkrát 750kč No a já nedávno 150kč A za ty prachy to je fakt dobrej film.