Tyranosaurus: Zhouba Aztéků (2007) odpad!

Bla, bla, bla ... O čem že to bylo? No, dobře. Řekněme, že jsem se celkem zasmála, ale to prý nestačí, takže pardon. Hercům se asi zrovna nechtělo hrát, režisér měl výjimečně dobrou náladu, a tak nekritizoval a o efektech se snad radši ani nezmiňuji, stejně jako o logice filmu. Koho napadlo tohle natočit? Nikdy více!

Nedotknutelní (2011)

Píšou, že je to komedie, drama a životopisný film. No, s tím prvním až tak nesouhlasím, brala bych to s nadsázkou, ačkoli je tam spousta momentů, kde jsem se opravdu zasmála. Soundtrack filmu je nezapomenutelný, naprosto dokonalá hudba. Film jako takový je opravdu kvalitní kousek, smekám jak před režiséry tak před herci, kteří předvedli úctyhodný výkon. Jeden z mála snímků, u kterých jsem se zažrala do děje. Zkrátka genialita sama :)

Pavouk (2007)

Těchto 9 minut dramatu mě dostalo víc než kdejakých mitut 180. Ze začátku to vypadalo na ohromnou nudu, ale scéna v obchodě mě probrala. Je až neuvěřitelné, co dokáže "sranda" a strach z malého zvířátka. Musím také uznat, že úplný konec jsem opravdu nečekala a u titulků jsem seděla s otevřenou pusou. Pecka kraťas!