Doktor Hollywood (1991)

Někdy je dobré zpomalit ze shonu velkoměsta a uvědomit si co je důležitější než kariéra. S Michaelem J. Foxem je to zábavné i dojemné zároveň, skvělá romantika po americku.

Těžká dřina (2011) (pořad)

Ušlé české zpracování Špinavé práce.

Špinavé práce (2005) (pořad)

Pro ty co si říkají jak je jejich práce nebaví. Ale co si budeme povídat, nikoho nebaví makat, ať je to práce špinavá nebo čistá:D

Americký chopper (2003) (pořad)

Dobré odreagování na dlouhé zimní večery.

Nedotknutelní (2011)

Je vždy velmi příjemným překvapením, když od něceho nic neočekáváte a ono je to nakonec tak perfektní.

Spider-Man 3 (2007)

Dobré uzavření a představení Spidermana i v jeho temné podobě a teď už jsem čekal jen plynulý přechod na Avangers. Ale kde se vzal tu se vzal Amazing Spiderman si to na sítích přisvingoval!! A teď už se budu jen modlit, aby k propojení s Avangers filmaři použili toho nového Úžasného.

Spider-Man 2 (2004)

Dobré pokračování, dobrého Spidermana.

Spider-Man (2002)

Nevím která z verzí Spidermana je jaká, tahle filmová je sice dobrá ale jen dobrá. Oproti tomu Amazing Spiderman nabídl, v mých očích pravého Spajdyho jak jsem ho vnímal já z animované verze sešitové tak televizní. Dobrá zábava, ale mě to nestačí a po tom co jsem shlédl novou verzi, sem se jen utvrdil v tom, že dát tří hvězdy bylo zasloužené.

Amazing Spider-Man (2012)

Nutno říci, že jsem byl krajně podezíravý a moc se mi nelíbilo, že bylo rozhodnuto natočit Spidermana od začátku, po tom co už natočili tři zdařilá pokračování. Ale nejspíš prostě nastali komplikace se spojením s Avangers a navázáním na novou příběhovou linii, která půjde jedním směrem (O dvou verzích Spidermana ani nemluvím, jeden měl pavučiny jako součást mutace, tento si musel na zápěstí přidělat jakási udělátka). Zaplať pán bůh že to udělal a byl natočen Amazing Spiderman!! Takhle si totiž představuji opravdového Spajdyho, víc vtipný než vážný, roztržitý, ale přitom hrdina, Tobey Maguire na mě působil spíš jako psychotik. Těším se na pokračování a na budoucí spojení s Avangers, protože co si budeme povídat, to musí dřív nebo později přijít!! Skvělý Andrew Garfield, druhý film s ním a jsem spokojen, asi si na jeho další počiny posvítím. (Zatím nejvtipnější vsuvka Stana Lee do filmu dle jeho komiksu.)

Demolition Man (1993)

Kurva dobrá akce!! Johne Spartne dopustil jste se porušení slovního morálního kodexu. Zasraná mašina. Bzzzzzzzztttttt.