EXODUS: Bohové a králové (2014)

Hezky natočený biblický příběh očekávaný snad až příliš což mu asi hodně uškodilo. Já tenhle film řadím mezi nezávislou tvorbu i přesto že to tak producentsky není. Není to žádný filmový milník, ale já se na Exodus rád podívám znovu a znovu.

Svatební cesta do Jiljí (1983) (TV film)

Neuvěřitelně a vždy fungující duo Šafránková, Abrhám přesvědčí nejednoho pesimistu, že láska zkutečně existuje.

Zakázané uvolnění (2014)

Rozhodne netypicka Hrebejkovina a take slaby odvar jeho predesle tvorby, ale to uz je hodne dlouho i presto jsem se celkem solidne bavil.

Země mrtvých (2005) odpad!

Zatím rozhodně nejsračkoidnější film o nemrtvých.

Letuška 1. třídy (2003)

Lehce kýčovitý film, který není uplně blbej no vlastně jediný co mě tam bavilo byl Mike Myers.

Válka světů (2005)

Vždy když se ve filmu objeví Tom Cruise zavání to lehce jako klišé, ale je to prostě pan herec a dokáže zahrát cokoliv, jako pracující otec opuštěný nevděčnou manželkou toužící po větším luxusu je prostě přesvědčivej a nikdo mi to nevymluví. Sci-fi klasika zpracovaná více než podctivě, na kterou se budu koukat stále dokola, čas od času.

Světová válka Z (2013)

Filmů se zombie tématikou je už tolik že snad předčí i porno. Proč teda nevzít Brada Pitta a nenatočit další, ne porno, i když by si to asi hodně gayů přálo, ale film o nemrtvácích. Zem se nezachvěla z nebe se hrom neozval i přes kvalitní atmosféru, se filmaři prostě jen drží ověřeného konceptu. Prokrista, když jste v nevhodné situaci pánové a hrozí telefonát od nenechavé manželky, vypněte si vyzvánění, může to někoho stát třeba i život.

Po zániku Země (2013)

Snesitelné provedení, ale naprosto nesnesitelné nápady a co hůře ve filmu realizované. Neuvěřitelně protivný a stále ledově chladný Smith v dvojici se svým věčně vystrašeným synem, doufám, že se na to už nebudu muset nikdy dívat.

Ďábel v těle (2012)

Od doby vzniku Záhady Blairské čarodějnice už bylo vytvořeno hodně napodobenin, z nich nejpovedenější 4 druh se mnou zamával dokonce více než ona zmíněná čarodějnice a i tahle záležitost je nutno dodat také hodně silné kafe a rozhodně a bez pochyby není ztrátou času pro ty kteří rádi pocit úzkosti při sledování filmu.