Merlin (2008) (seriál)

Tak jsem zkouknul poslední díl a pro mě velké zklámání, byl jsem rozhodnut dát seriálu čistý průměr ale ten konec se vážně hůř udělat nemohl. Když k tomu připočteme samé nesrovnalosti a místy vyloženě stupidní ( a to stupidní by mělo být ještě třikrát podtržené!!! ) tak jediné čím si seriál držel kvalitu byli vynikající herecké výkony Merlina (Colin Morgan) a Artuše (Bradley James).

Prometheus (2012)

Film mě příjemně překvapil, rozhodně jsem neměl dát na ohlasy druhých a ted mě mrzí že jsem nenavštívil kino... Je tam pár nesrovnalostí ale ty nám snad objasní Director´s cut, jinak jsem si film naprosto užíval. Hodnotil bych někde na pomezí 4 - 5 hvězd ale když tu vidím to hodnocení tak mám jasno :)

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

skvělý film ale hlavně skvělý Nicholson, po právu 3 nejlepší film. A jsem moc rád že to natočil právě český režisér.

Lov lososů v Jemenu (2011)

Moc pěkná oddechovka která mi zlepšila náladu a také parádně sehraná hlavní dvojice. Někdy stačí jen trochu víry...

Živí mrtví (2010) (seriál)

Obě 2 série si drží vysokou kvalitu, ale přece jen to na 5 hvězd není a to kvůli nudným dialogům hlavně ve 2 sérii, které jsem uz pak prostě přeskakoval a nemyslím si že jsem o něco přisel. EDIT: 3 série je naprostá bomba! zvyšuji na 5* :))

Pán času (2005) (seriál)

Zkouknuta 1 série a zatím hodnotím 4/5. Některé díly jsou jsou na můj vkus až přehnané ale je to velká zábava tak snad si to udrží kvalitu.