Humr (2015)

Tak to byl řádnej mindfuck. Tenhle film už nechci nikdy vidět a přesto... přesto nemůžu hodnotit jinak. Opravdu brilantní. A odporné.

Pod černou vlajkou (2014) (seriál)

1. série čistej průměr s několika skvělými momenty. 2. série je neskutečnej nářez, zvyšuji na plné hodnocení!

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

1 až 8 série 80% 9 série 80% 10 série 85% 11 série 100% 12 série 70% Finále s piánem bylo trapné a přes čáru ale jinak jsem vcelku spokojen.

Kon-Tiki (2012)

nádherná hudba

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Tak a je tu konec himym... po dlouhých 9 letech jsme se všichni dočkali a za sebe můžu říct, že tvůrcům odpouštím i ty slabší díly a nelogičnosti, kterých tam je spousta. Já si nemůžu pomoct, ale tohle byl pro mě opravdu vynikající seriál a ten konec... ten konec i když je hořkosladkej, tak mě naprosto dostal. Chtěl bych poděkovat i za opravdu skvělé titulky od jingspiral a pevně věřím, že se v budoucnu znovu objeví seriál, který mě vtáhne a nepustí :) od HIMYD to zatím nečekám, tak uvidíme :)

Defiance (2013) (seriál)

Po 6 dílech končím se sledování. Pilot začal slibně ale jako u většiny seriálů kvalita pak už jen klesá a klesá až na dno.

Terapie láskou (2012)

Ano! tohle je přesně jeden z těch mála filmů, na který po skončení nemůžu přestat myslet a v tomhle případě se ještě připitoměle usmívám :) Pro mě nejlepší romance a nejlepší film roku 2012.