Yuma (2012)

Neskutočne natiahnuty a zmätený film. Téma zaujímavá, obecne postkomunistický vývoj v krajinách V4 považujem za zaujímavý, ale bohužial... Film bol natiahnutý minimálne o 30 minút, polku času vnútorná motivácia hlavných hrdinov nedávala zmysel. Taktiež kopa vecí ako keby vypadla zo scenára - odohráva sa scéná, zrazu je ďalšia kde je nejaký výsledok a vôbec nie je jasné ako sme k nemu dospeli. Škoda.

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Málokedy sa mi stane, že by som ocenil pokračovanie viac, než prvý diel. Toto je jeden z tých výnimočných prípadov. Všetko je lepšie a správne nadávkované. Film je vtipnejší, akčnejší a zároveň citlivejší než jednička a režisérovi teda klobouček...

Pasažéři (2016)

Tak skvelý námet scifi, ktorý sa nakoniec zvrhol v bohapustú trapošinu. Strašné sklamanie. Chcel by som tento film ešte raz a lepšie natočený.

Gordon Ramsay: Noční můry kuchyně (2007) (pořad)

Príšerná kravina. Gordon by sa od Ano, šéfe mal čo učiť. Každý jeden diel podľa rovnakej schémy: Príšerné jedlo (bland, no seasoning, disgusting, fuck me) Zadrbaná kuchyňa (how old is this?! It's rotten! Fuck me!) a ideálne je*nutý šéf a záchrana rodiny, ktorá sa skrz reštiku rozhádala. Aboslútne o ničom. Zlatý Pohlreich.

John Wick 2 (2017)

John Wick bol skvelým závanom čerstvosti do stojatých vôd Hollywoodskych akčných filmov. Naznačená dvojka na konci mi prinášala pravdupovediac viac obáv než radosti. Ale to bol omyl a veľký. Ešte lepšie bitky, v atraktívnejších priestoroch s lepšou choreografiou. Pozadie fungovania organizácie vrahov, lepší protivníci. Pecka. Som zvedavý, či trojka môže byť ešte prepracovanejšia.

Meet the Feebles (1989)

Peter Jackson. Peter Jackson... Natočil toto. Šialenú bábkohru kde sa fetuje, šuká, strieľa, praskajú hlavy a točí porno. Pri každej ďalšej scéne si hovoríte, že nič obskúrnejšie nemôže prísť. Ale ono príde a to hneď v ďalšej scéne. Tento film sa dá buď obdivovať, alebo nenávidieť. A nič medzi.

Logan: Wolverine (2017)

Neskutočne surové, niekedy až moc, mimoriadne dobre zahrané a prekvapivé dejovo. Nekomiksový komiksový film. Bonus: Budete počuť profesora X poriadne nadávať :D.

Adamova jablka (2005)

Toto je tak severský film, že by mohol definovať toto slovo... Aspoň u mňa sa zažilo pomenovanie severský film, pre niečo, čo je dobre natočené, sucho divno desivo vtipné a mierne absurdné. Tento film to splnil do bodky.

Hitlerovy příšery (2014) (TV film)

Názov sľuboval o dosť viac než priniesol. Príbeh ktorému by slušala polovičná dĺžka o snahe vytvoriť pratura spätnou genetikou aby mali nacistickí pohlavári čo loviť....

Jak se to dělá (1999) (seriál)

Zaujímavý seriál o výrobe všetkého možného okolo nás. Problémom je kolísajúca kvalit a množstvo podrobností podľa produktu. Niekedy je tá výroba až moc osekaná na málo krokov, keď viem, že je to zložitejšie a kvôli minutáži vynechajú x častí.