Obávaný bojovník (2006)

NEUVĚŘITELNÝ FILM! Nemám filmy s asijským bojovým uměním moc v oblibě, ale tohle je opravdu mistrovské dílo! Sice nejsmutnější film ze všech smutných, ale co?!! Klidně bych našla i šestou hvězdu kdyby byla!!

Cesta draka (1972)

Samozřejmě, že skřeky a zvuky jsou pro mě zábavné, bych dala klidně jen 2 hvězdy, ale pokud se vám povede postřehnou tu neuvěřitelnou rychlost Bruce Lee, tak už tam zůstává rozum stát. To jak je film starý a k tomu mlaďoučký Chuck Norris, prostě jasná 3.

Jurský park (1993)

Smekám!! Když film vyšel, byla jsem tříletá a jako hračku jsem měla dřevěné kostky a dva angličáky popřípadě Káču. A Spielberg si klíďo natočí film takového formátu!! Opravdu třída..

Ženy v nesnázích (2009)

Opravdu marný pokus o náhled do života pornohereček! Film absolutně bez děje, k ničemu, na prd!

Bastardi 3 (2012)

Fakt nechápu. Poprvé v životě mě můj dětský princ Honza Čenský sr** tak jako nikdy! Nejhorší je, že přesně takhle to u nás funguje. ONi si znásilněj holku a u té příležitosti jí zabijou a policie řeší to, že on se pomstí, protože oni by to samozřejmě neřešili. Hnus!! K filmu jako takovému: žádný velký zvrat, hodně opakování z jedničky, Ale odpad? Kolik romských spoluobčanů asi hodnotí na ČSFD? Mám pocit, že dost, jinak jsou lidi asi trochu mimo..

Bastardi 2 (2011)

Trošku slabší, ale přesto dech beroucí pokračování mě uchvátilo. Závěr s upálením mě samozřejmě vytočil do vrtule! No uvidíme, co přinese další díl.

Bastardi (2010)

Asi žádný film, opravdu žádný mě nenaštval tak jako tento! Vzal mi dech, rozčílil mě tak, že jsem polovinu filmu nadávala! A opravdu si plně uvědomuji proč! Je to čistokrevná pravda, čistý koncentrát reality na plátně. Jen se divím, že když je rasismus trestný, může se film vysílat! Jak já mu fandím..

G.I. Joe 2: Odveta (2013)

Miluju herce: Channing Tatum, Dwayne Johnson! Takže začátek, kdy sedí vedle sebe na gauči, pro mě byl jako povedený dáreček. Ale pak? Přes dobré obsazení je film zase jedno horší pokračování dobré jedničky. Trochu škoda, mohlo z toho být víc!

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Můj první dojem? "Proboha, to je zase hovadina." Když se člověk ale zadívá, dojde mu, že se někomu jako je Tim Burton, ten co dle mého názoru točí filmy buď vyšinutě geniální nebo prostě jen debilně vyšinuté, povedlo natočit divnou pohádku, která ale končí ponaučením a dobrým koncem. Smekám,ale stejně to není na nějaké valné hodnocení..