• Thriller

47 metrů (2017)

Po "The Shallows" letos druhý nejlepší thriller. Napětí od začátku až do konce. Žádní animovaní žraloci ala THE ASYLUM movie. Škoda jen, že na netu v tuto chvíli není blu ray verze.

47 metrů: Mimo klec (2019)

Konečně po delší době dobrý horror, kterému mohu dát alespoň 60%. Dobře natočené. Parádní jeskyně a žraloci vypadají opravdově. Navíc krásné barvy v HD verzi.

5th Passenger (2018) odpad!

30 minut jsem vydržel koukat na ty kulisy z pěny, na mizerné herecké výkony a amatérské triky. Na IMDb se asi zbláznili? I když během pár hodin kleslo hodnocení z 86% na 60%. A pokud to takhle půjde dál, bude to brzy 20%.

50 States of Fright (2020) (seriál)

Kromě posledního sračkoidního příběhu, ostatní byly v pohodě - 60%. Škoda, že příběhy nebyly delší :-(

600 kilo zlata (2010)

Dobrodružný - akční film. Krásná příroda, drsná džungle a naháněčka. Bohužel, herecké výkony tragické, napětí skoro žádné a z takového prostředí se dal určitě vytřískat dobrý film!

65 (2023)

Viděl jsem trailer a říkal jsem si:"To bude bomba". Viděl jsem film a říkám:"Bože, to je tedy píčovina". Naprosto zbytečný a hlavně nudný film....🤮🤮🤮🤮🤮

7 gwanggu (2011)

Přiznám se, že, že asiatické filmy nesnáším. Kupodivu, tento byl opravdu dobře natočen. Posledních 20 minut bylo parádních a nestvůra byla graficky vytvořena na velmi dobré úrovni.

7 pod nulou (2012) odpad!

Tak tohle byla síla. A této sračce ani nepomohl prasečí ksicht Val Kilmera. Totální chaos s komediálním koncem. Herecké obsazení otřesné a taktéž jejich výkony. A ten černoch Ving Rhames mne tak vytáčel, že se ze mne málem stal rasista. 93 minut ztraceného času.