• Fantasy

Mařenka a Jeníček v lese hrůzy (2020) odpad!

Horor? Kde? Kdy? Thriller? Kde? Kdy? Zábava? Kde? Kdy? Obrovská nuda. Trapnost u které jsme 4x usnul během cca 50 minut.

Špióni v převleku (2019) odpad!

ODPAD. OBROVSKÝ ODPAD. vše by bylo fajn. ale proměna v holuba? demence prvního stupně. a ten jeho poskok. od začátku je totálně k ničemu. vše posere. pokazí. jeho drzost je ohromná a zabijákovo srdce mu vše odpustí. ani zajímavé. ani vtipné, ani pohodové. ODPAD

Za každou cenu přežít (2020) odpad!

a máme tu další odporný průjem v podání NETFLIX. jak prosté. tato značka se stává jasným zástupcem laciné, tupé, nepříjemné, a až hnusné produkce odpadu prvního stupně. první film po cca jednom roce, který jsme nedal do konce. potřeba zvracet byla akutní

Emma. (2020) odpad!

úplně zbytečný počin zbytečných lidí na téma, které nebylo vůbec pochopeno. krásná, bohatá, chytrá? vážně, no, tak to asi ne. rozhodně ne v podání té obludy Any Taylor-Joy, v tom prvním případě NE.. A CO DÁL? NIC. NUDA, OPRUZ. NUDA. OPRUZ. NUDA.

Bloodshot (2020)

Chtěl jsme toho napsat hodně, ale ne. Mé zklamání je obrovské. Jedna hvězda, a to jen proto, že tu hraje ON. A ch jo. Doufám, že dvojka bude lepší, protože tohle je děs a hrůza

Spravedlnost podle Spensera (2020)

to je přesně ono. tohle chci.tohle mě baví. bylo to super. skvělé. vyvážené. nenašel jsme chybu. po sakra dlouhé době jsme viděl film na jeden zátah. chci další díl. a pak ještě další.... SUPER.

Miss Americana (2020) odpad!

abnormálně hnusný odpad. další trapná politická agitka vychlastané, ubrečené svého času pornohvězdy, kterou na instagramu sleduje 200 000 000 lidí. no, to by mě zajímalo kolik jich je aktivních?. no nic. vzhledem k tomu, že jsme toto obr hnustí sledoval, nečekal jsme od tohoto dokumentu nic jiného. jediné, co mě překvapilo bylo to, že se ten hnus začal ukazovat až za půlkou. no, autor asi věděl proč tak činí. asi by se pak na ten nechutný průjem slz, 1 000 litrů vína a stále dokola se opakující Oh my god, nemohl nikdo dívat