• Pohádka

Ztracený Valentýn (2011) (TV film)

Film po jehož shlédnutí nezůstane žádné oko suché. Dojemná love story si získá každou citlivou duši. Děj je podle mě sice sázka na jistotu (koho by nezasáhla smrt milovaného ve válce a životní tragédie ženy, která se musela vypořádat s touto událostí a sama se postarat o své dítě), ale to filmu nijak neškodí. Jennifer Love Hewitt se podle mě ujala skvěle své role a celý film oživila. Samozřejmě nechybí ani pohledný mladík, který svým okouzlujícím šarmem ovládne všechny romantické ženy a nenechá je odejít od obrazovky.

Můj vysvlečenej deník (2012)

Vlastně jsem tento film čekala mnohem horší, takže asi proto tak dobré hodnocení. V některých momentech jsem se i pousmála a aspoň jsem viděla pár mladých českých herců v akci. Děj by se dal asi i vylepšit, ale to, že závěr nebyl přeslazený mě nakonec celkem potěšilo. Suma sumárum: koukat se na to dalo, ale nejsem si jistá jestli se podívám podruhé.

Osamělý jezdec (2013)

Film celkově nic moc...průměrná střílečka. Jediný, kdo dodává jiskru je Johnny Depp. Jeho komediální výstup bylo to, co mě donutilo dívat se až do konce.

Babovřesky (2013)

Chápu, proč se to lidem nelíbí...Já jsem se ale celkem zasmála i když to bylo stupidní. S některými filmy se tahle komedie rovnat nedá, přesto myslím, že nám pan Troška docela vtipně natočil typické české slepice!

Danielle Steel: Buď otcem mého dítěte (1993) (TV film)

Je to romantická slaďárna podle klasické červené knihovny, pokud od toho dámy neočekávají bestmovie tak je to celkem příjemný film na nedělní odpo v dešti. Chlapům doporučuju nekoukat a nebo nekritizovat.

Captain America: První Avenger (2011)

Totální kravina a film o ničem. Jednu hvězdičku za celkem pohlenýho chlapa a za to, že dobro zase zvítězilo:-D

Hačikó - příběh psa (2009)

Nevěřila jsem, že ten film bude tak dojemný jak všichni říkali. Myslela jsem si že něco vydržím, ale je to opravdu doják...Plakala jsem jak malá holka, prostě když je dobrý námět musel by to být úplný amatér aby se dílo nepodařilo, takže jsem si málem oči vyplakala, ale aspoň sem nekoukala na další ze stupidních reality show...

Raubíř Ralf (2012)

Bezva, vtipné, originální...co dodat. Bavila jsem se a zasmála ideální na zlepšení nálady a do deštivého počasí i pro děti:-)

Norman a duchové (2012)

Když Vás neodradí odporně nelidsky vyhlížející animované postavy tak se po dvaceti minutách i trochu zasmějete, nevím teda jestli je ten přívlastek rodinný horor myšlen pro děti, ale dětem bych to rozhodně nepouštěla. Některé kousky mi přišly až pro děti nevhodné. Ale jako dospělák jsem se některým i nechutným scénám zasmála. Příběh jako takový není až tak špatný, zápletka celkem překvapila, vyvrcholení zase vůbec. Klasický happy end film...