• Pohádka

Dítě Bridget Jonesové (2016)

Jedním slovem prostě skvělé. Po dlouhé době sem měla co dělat, abych se v kině nepočůrala smíchy. Tenhle humor je můj šálek čaje, takže jsem si film opravdu užila a vůbec mi nevadilo, že šlo o třetí pokračování. Vřele doporučuju pro všechny. Myslím, že každý si najde něco, proč ho bude film bavit:-)

Na vodě (2016) (seriál)

Komedie?Spíš tragédie!Zasmála jsem se asi jednou a to až nakonci,asi proto,že už byl konec!Další neděli se dívat teda nehodlám,nova opět nezklamala...

Padesátka (2015)

Nechápu, proč skoro každá česká komedie musí mít nádech nějakýho dramatu...já osobně bych se teda v komedii obešla bez umírání, ale to bych asi chtěla moc. Každopádně jsem se celkem dobře bavila, přiměřeně nasmála a vlastně jsem se nenudila. Takže za celkem příjemně strávené odpoledne dávám tři a půl hvězdičky:-)

Spectre (2015)

Neuvěřitelně neuvěřitelné. Dějově zajímavé a pokud se smíříte s tím, že přestárlý Bond dokáže prostě nemožné, tak je to poměrně napínavý film se spoustou vyvedených efektů. Jediné, co jsem nepochopila je, proč v úvodních titulkách tu krásnou píseň kazí vysoký pištivý mužský hlas...

Helen (2009)

Nudný dlouhý děj o tom jak jedna víc cáklá pomáhá druhé míň cáklé a všichni kolem jsou ti nejhorší na světě, protože nic nechápou. Není to ani poučné a ani nijak zvlášť srdceryvné. To, že jedna z žen zemře bylo jasné hned na začátku filmu...bez zásadních zvratů a s rádoby happyendem. Nezaujalo mě to, ale zase na druhou stranu, když se někomu tenhle styl filmu líbí ať se dívá. Možná se někteří po shlédnutí tohoto snímku z deprese zázračně vyléčí:-)

Mládeži nepřístupno (2013)

Absurdní, ujetý, nechutný, ale celkem vtipný i když tak nějak zvráceně. Nemá to hlubší smysl, je to jen oddychovka a to ještě ne pro každýho. Líbilo se mi jak se takoví profláklí herci zhostili svých úloh. Pokud tenhle film budete brát s nadhledem (a upozorňuju, že jinak to nejde) ,tak se celkem zasmějete. Na závěr můžu jen dodat: ty koule neměly chybu:-D

Kat Mydlář (2012) (divadelní záznam)

Velmi slabé, jak muzikál tak samotné dvd...Jediné co pozdvihovalo celých 120 minut byly neuvěřitelně krásné hlasy mých oblíbených zpěváků.

Padesát odstínů šedi (2015)

Chápu všechny rozporuplné názory, nechápu zbytečné vulgarismy a na adresu filmu musím podotknout, že jsem byla příjemně překvapená. Kniha mě příliš nenadchla a tak moje očekávání nebyla nějak zvlášť vysoká. Dočkala jsem se však poměrně slušného romanticky laděného příběhu s lehkým sado-maso podtónem. Nadchlo mě, jak se oba hlavní hrdinové dobře vypořádali se svými rolemi a dle mého názoru některé scény nebylo snadné zahrát...Velice mile na mě působila hudba. Perfektně celý film doplňovala a myslím, že soundrack si budu muset sehnat. Co se týče samotného děje...mám dojem, že většina z těch, co do kina šli věděli do čeho jdou. Že tedy nemá jít o brutální drama ani luxusní komedii...takže nechápu ty oplzlé rádoby trefné komentáře, navíc únavně dlouhé... Já osobně se u filmu i celkem zasmála a hlavně příjemně zrelaxovala, což je, jak mi jistě dají mnozí za pravdu, jednou z hlavních podstat toho, že si vyrazím v neděli večer do kina.

Mezi řádky (2007)

Silný příběh a dobré herecké obsazení. Celkově to ale bylo snadno čitelné a chvílemi zdlouhavé.

Láska a jiné kratochvíle (2009)

Jak už tu padlo, herecky zahráno výtečně, hudba krásná, ale pro mě tomu něco chybělo. Nemělo to ten správný náboj, proto u mě zůstává tento film mezi průměrnými i když myšlenku má působivou.