Rychle a zběsile 6 (2013)

Páčilo sa mi to viac ako rýchlo a zbesilo 5 aj keď to bolo dosť prehnané ale ja mám také filmy rád. Malo to super akcie super hercov ako Dwayne the Rock Johnson, Vin Diesel. Miljem postavu Dominic Toretto. Veľmi sa mi paćila akcia ako Dom chytil vo vzduchu Letty . Proste super veľa ľudí hovorí že to nebolo dobré ale podla mňa to bolo super.

Avengers (2012)

Špičkový film a jeden z najlepších filmov Marvelu a roku 2012. Humor, efekty, bitky... Neuveriteľný hrdinovia ako Iron man, Hulk, Captain america, Black widov, Thor a Hawkaye spolu tak to je bomba. Môžem len odporučiť. 100%

Kick-Ass (2010)

Viac sa mi páčilo kick ass 2 a som asi jediný ale v kick ass 1 mal veľkú výhodu BIg Daddy! Big Daddy je jedna z najlepších postav vôbec. Kick ass 1 malo super príbeh, aj super zakončenie z Bazukou :D 90%

Jurský park (1993)

Milujem dobrodružne filmy ako toto. Neuveriteľný zážitok. Jurský park plných dinosaurov jeden geniálny nápad samozrejme geniálny nápad dostal Stieven Spielberg geniálny režisér. Nato že je to film z roku 1993 niektoré nové filmy sa môžu hanbiť oproti tomuto. Bol to super film pred 10 rokmi a je super aj teraz proste fantastický film.

Muž z oceli (2013)

Dokonalosť prvá hodina. Podla mňa najlepší Super-man aký kedy bol a aj najlepší herec zo všetkých Super-manov. Malo to výborný nezabudnuteľný príbeh. Z celého filmu sa mi najviac páčil boj v malom mestečku ktoré celé zničili a boj so Zodom. Páčili sa mi aj veľmi zábery a prepracované dobré bitky.

Zelený sršeň (2011)

Tento film sa u mňa hlási, obľúbil som si ho najmä Kata, Britta nemám rad. Kato bol super postava naozaj ako Švajčiarský nožík ale ešte lepši. Film sa mi páčil lebo malo to super štýl bitky pekné spomalené zábery a bolo to aj dosť vtipné. A to Katove caffe vyzeralo úžasne. Aj keď kávu ešte nepijem.

Marvel One-Shot: Agent Carter (2013)

Veľmi sa mi to páčilo. Malo to super krátky príbeh a ešte viac sa mi páčil boj so Zodiacom. Mimochodom Zodiac brutálne mučil a zabil viac ako 100 agentov HAMMERu(bývalí SHIELD). Proste super päť hviezd.

Kick-Ass 2 (2013)

Super geniálny film. Super prepracované bitky páčilo sa mi to aj preto lebo to bolo dosť krvavé. Páčilo sa mi to viac než kick ass 1. Veľký plus bola Mother Russia a colonel stars and stripes. Malo to aj kvapku humoru, proste super film. Dokonca som čakal že to bude horšie ale nie!! Bolo to výborné môžem len doporučiť. Nemôžem dať nič iné ako päť hviezd.

Chata v horách (2012)

Hviezda dole za koniec ale ináč to bolo dobre. Koniec bol taký divný, roztopašný.

Tutenstein (2003) (seriál)

Toto je jeden z najlepších seriálov čo kedy chodili na Jetixe. Má to pekný príbeh má to aj dosť humoru. Miloval som to ako dieťa, ale teraz už som to dlhšie nevidel. Je to aj seriál kvôli ktorému ma začali baviť dejiny. Proste super päť hviezd.