Transcendence (2014)

Nemalo vsetko hlavu a patu, ani to nebolo dokonale, ale ja som chcel sci-fi a to som aj dostal a presne taketo ma to bavi, ked vypnem na dve hodinky a neham sa unasat.. clovek si povie, ze to mohlo dopadnut horse, ale aj lepsie, no a transcendence by som supol do takeho stredu medzi tym, co by mohlo byt horsie. A tym, co by mojlo byt lepsie.. ovladat kmenove bunky by chel kde kto, no a Johnny Depp sa v tom krasne vyzival. Urcite na tento film coskoro zabudnem, ale zase nie tak skoro, no blondata Kate Mara sa mi urcite vryla do pamati. hned sa mi s nou prisnil sen z ktoreho si iba ju pamatam :)

Dědictví aneb Kurva se neříká (2014)

Ale kde, to uz sa neda porovnavat, to na com jednotka zakladala, tak to dvojka postrada.. humor bol nejaky moc suchy a to, co bolo humorne ( vtipne) tak to by clovek vedel poratat na jednej ruke a to by ten clovek musel prist o tri prsty. Myslim, ze taketo filmy by sa uz dnes tocit nemali, lebo asi zaberaju miesto ovela kvalitnejsim snimkom, ved asi preto sa v cesku a na Slovensku tocia same nekvalitne snimky bez hereckej obety.. prepac Bohusu, ale toto nebylo za potrebí :(

Svádění (2005)

Kimberly, tak na mna si dojem nespravila ani len vyzorom. Film o soplani ktora si mysli, ze moze vsetko a prejde jej to. Nasraty som bol pocas filmu kvalitne a myslim, ze toto bol film ktory mi doslova ukradol hodinu a pol! Reziser by si to asi mal tiez pozret, ze, co za blbost natpcil, ale myslim, ze to videl tak uz len hladat chybu v stupidnom scenari, lebo herecke vykony neboli az tak katastrofalne, hlavne kimberly, ta mi pila krv od prvej minuty a zato si predsa len zasluzi jednu hviezdicku..

Zmizelá (2014)

Kde zmizol Fincher a jeho legendarne zavery? ano, bol tento fiom vynikajuci, ale u Finchera som zvyknuty na uplne ine kafe v zavere. Sklamany nie som, ale ani nadseny. 80 %

Želvy Ninja (2014)

Ako maly chlapec som korytnacky zboznoval, ale toto bolo celkom sklamanie. Z celeho filmu iba jedna dobra scena? o hviezdu vyssie som dal len kvoli Megan Fox, na tu fesandu sa da stale pozerat... 40%

V oku tornáda (2014)

Kedy uz konecne niekto natoci katastroficky film podla mojho gusta? Jasne, boli aj dobre sceny, tie kde boli vyzualne efekty, inak by som to vypol po polhodine a uz za tymto filmom sa ani neobzriem... zaverecne tornado malo pecky.

Perníkový táta (2008) (seriál)

Excelentne od 1. az po poslednu seriu, pricom 5. seria u mna zatial nema konkurenciu. Dali by sa skladat chvalospevy na tento serial, ale myslim, ze je to najlepsie vidiet na vlastne oci a prezit si s Watrom a jessym neco nevidane...

Potomci lidí (2006)

film ktorý od budúcej reality nie je až tak ďaleko, no a pokiaľ to bude horšie ako nám v tomto futuristickom snímku ukaza Alfonso cuarón, tak nám pán boh pomahaj.

Vlk z Wall Street (2013)

Môžem povedať, že ani jednu sekundu som sa počas trojhodinovej jazdy nenudil, a to aj vďaka vynikajúcim hereckým výkonom na čele s famoznym Leom, a samozrejme nezabudnem ani na perfektne zvládnutú réžiu bez ktorej by sa film asi vydal iným smerom, ale našťastie sa to dostalo do tých správnych rúk a ani jedna scéna ma nenechala suchým :) Leo si očividne užíval scény na podiu ako aj vlastne celý film, neviem ako vy, ale ja som mu veril všetko, dokonca aj to, že Leo je Jordan Belfort!!!

Pot a krev (2013)

Michael Bay ma zase nesklamal a nebyt toho, ze film iba pozeram, tak sa potim aj ja. The Rock u mna kazdym filmom stupa vyssie a vyssie.