• Fantasy

Jessica Jones (2015) (seriál) odpad!

Ze začátku celkem ok, ale později se na to nedá dívat. Nudná a natahovací blbost

Deadpool (2016)

Deadpool je jeden z nejhorších filmů podle komiksu. Předčí ho snad skoro všechny marvelovky, kromě Hulka. Mám tento názor kvůli opravdu otřesného příběhu. Je to v podstatě o tom, že Deadpoolovi někdo zníčil kůži, tak ho našel, aby se pomstil, ale než ho stihne zabít, tak ho zastaví X-meni. Ty později najde a přesvědčí je, aby se mu pomohli pomstít. Pak následuje finální, průměrná bitka. Taky předceňované Deadpoolovy hlášky byly průměrné. Třeba "Nezapomněl jsem vypnout sporák?" bylo spíše trapné a ukázalo to na ubohou fantazii scenáristů. Taky potitulková scéna byla trapná. 50%

Pátá vlna (2016)

Jenom 47% Tak to je hnusná bída! Tento velkofilm měl skvělé efekty, herce, akci i příběh, který je sice pomlouvaný, ale je asi tak 1000² krát lepší, než u předceňovaného Deadpoolu. Pokud zvažujete, zda se na film podívat, nebo jít do kina, tak určitě jdetě, přesto vše je to film s několika desítky miliónů USD rozpočtu.

Hacker (2015)

Na to, že to má 132 minut, tak to bylo hodně nudné. Akce bylo strašně málo, padouch nic moc. \.Tak jdeme na hacky: :) ส็ส็็ส็็็ส็็็็ส็็็็็ส็็็็็็ส็็็็็็็ส็็็็็็็็ส็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็ส็็็็็็็็ส็็็็็็็ส็็็็็็ส็็็็็ส็็็็ส็็็ส็็ส็สสส็ส็็ส็็็ส็็็็ส็็็็็ส็็็็็็ส็็็็็็็ส็็็็็็็็ส็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็็็็็็ส็็็

Quantico (2015) (seriál)

První díly super, ale kvalita seriálu začíná klesat :(

Osm hrozných (2015) odpad!

Když se nepočítají české filmy, tak jsem ještě nikdy neodsoudil film podle titulků. Ale v tomto století vidět staré, žluté, roztřepané, nevkusné titulky s hrozným soundtracem? Nic pro mě.