Bažanti jedou do Španělska (1972)

Nemůžu si pomoci, ale tenhle film se Les Charlots vůbec nepovedl. Vtipy jsou méně nápaditě a celá zápletka se až moc točí kolem pokukování po ženských sukních. Vůbec jsem se nebavila a beru to jako černou skvrnu v jinak perfektní filmové sérii.

Vlk z Wall Street (2013)

Na tomto filmu je dobře vidět, jak je zbytečné, aby některé filmy měly tak dlouhou stopáž. Stačilo klidně ubrat hodinu záběrů, kde si hlavní protagonista užívá se vším, co mu podrží a šňupe vše, co není přilepené. Nebýt DiCapria, tak by to byl jen další film o americkém zbohatlíkovi, co se choval jako dobytek a nakonec i na to dojel...to už tu ale párkrát bylo a v mnohem lepším provedení, viz Lid versus Larry Flynt . Takže tohle a nominace na Oscara? Seriously?

Jackass: Děda Mizera (2013)

Tradiční Jackass humor, obraný o ty nejnechutnější scény a s přídavkem strohého příběhu. Nemohu si pomoci, ale skvěle jsem se u toho odreagovala a zasmála se :)

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Příjemná oddychovka, když potřebujete vypnout.

Obvyklí podezřelí (1995)

Teprve po tolika letech zjišťuji jaký měl tento film dopad na hry (Warcraft 3) a Scary Movie. What a shame...

Tři srdce (2007) (TV film)

Ze začátku to vypadalo celkem slibně, ale zhruba v půlce filmu se to zvrhnu v děsnou frašku, kterou korunuje neskutečně trapný souboj, který trvá snad půl hodiny. Vybuchující sopka byla vážně terno, zvlášt ta představa, že za vesnicí bouchne obrovská sopka a všechny to nechává naprosto v klidu. Princeznu mohli také ybrat lépe, pořád jsem měla dojem, že se jedná o nějakou rajdu z diskotéky...

Scary Movie 5 (2013) odpad!

Po dlouhé době film, u kterého jsem shlédla 10 minut a tak jsem se nudila, že jsme to raději vypla. Zdá se, že série Scary Movie dosáhla úplného dna. Škoda, první díly byly skvělé, tento díl nedokáže ani rozesmát, ani vyděsit, ani přemluvit diváka, aby to dokoukal. Hnus.

jOBS (2013)

Pro začátek by bylo asi dobré uvést, že o Stevu Jobsovi jsou věděla jen to, že vedl Apple a vůči jejich produktům mám neutrálním postoj. Tak nějak jsem čekala, že se z toho filmu něco dozvím právě o soukromí Jobse, či o vývoji společnosti tak, jak tomu bylo u Social Network. Bohužel film jakoby nevěděl čí příběh vlastně vypráví a zůstává zaseknutý kdesi v půli cesty. Od každého jsem se dozvěděla jen útržky a zůstalo spíše více otázek než odpovědí. Celé je to takové rychle splácané, asi aby producenti využili Jobsovu popularitu, nebo spíše smrt, dokud to jde. Celé to působí jako jedna velká reklama na jeho životopis. Kdo byl ten tajemný chlápek, který s ním chtěl mluvit? Prodali se nějaké procesory? Jak se vrátil ke své ženě? Dozvíte se na straně...Každopádně zůstala jen nuda a šeď. Kdybych měla posoudit jaký Jobs byl na základě tohoto "dokumentu", tak se nejspíše jednalo o sobecké podrazácké hovado. To měl být režisérův záměr?

Lego: Batman (2013)

Jelikož jsem hrála hru Lego Batman 2, tak jsem příběh znala a poměrně se nudila. Nicméně zpracování bylo hezké a dabing ušel (až na krákavého Robina).

Peklo v Pacifiku (2009) (seriál)

Děsivé...oceňuji, že dokument ukazuje pohled na válkou z obou stran.