• Fantasy

Bojovník (2015)

Ať se Jake snaží, co může, Fuquova sterilní režijně háže film do podprůměrných vod.

Ray Donovan (2013) (seriál)

Ray je fakt hajzl, drsný šmejd, ale se srdcem na pravém místě! "Poslední" série je nejslabší a všichni se chovají nějak hloupěji, ale není stale je to nadstandardní zábava, ne zbytečná jako např. poslední série Californication. Stále doufám, že dojdu k závěrečné sérii!

Vyproštění (2020)

Zlatý Tony Scott, zlatý Michael Bay, zlatý Michael Mann... Já vyrostl na akčních klasikách a tohle mi přijde jak špatná počítačová hra. Pár zajímavých záběru a totální sterilita, neskutečně špatná kamera, ty barevné filtry a děj (příběh???!!!?), který taky chvíli hledáte a sympaťák Chris, který by měl raději točit fitness tréninky.... Tohle je jasný příklad špatné, ale pěkně zabalené televizní produkce, Netflix je v tomhle ještě v trenkách a nebýt těch TOP režisérů, kteří s nim občas spolupracují, tak by v nich ještě dlouho byl.....ja teď jen hledám náhradu za ty skoro 2 ztracené hodiny, vypadá to na Radegast, 2, 3...jinak 3/10 za Chrise a jeho smrt ala Gradiator!

Hráčské doupě (2017)

Dostaneš přesně to, co od komedie čekáš! + nekompromisní Ferrell

Transformers: Poslední rytíř (2017)

Viděl jsem to a musím uznat, že po legendární jedničce nejlepší díl, jede se na krev, není čas nic vysvětlovat, Bay si hoví v tom v čem ho nikdo nepřekoná. A musím jen podotknout, že recenzenti jsou opravdu vyčpělí lidé sedící pořád v tom jednom kaclu, na tom samém zadku, čekající koho zase setřou. Ten film si jde vážně užít, když člověk chce. Bay už může překonávat jen sám sebe, na něj po vizuálu nikdo prostě nemá, Walhberg má solidní formu, sir Anthony je sprostý jak dlažnič a Laura moc neřve, takže fajn. S čistým vědomím 8/10 a jdu do fitka, protože chci mít ty břišáky jak Marky Mark.

Blade 2 (2002)

Nejlepší komiksový film všech dob!

Chlapectví (2014)

Poslední píseň vystihuje film jak máloco... ....Let me go I don't wanna be your hero I don't wanna be a big man I just wanna fight with everyone else...

Krvavý sport (1988)

Jeden z nejlepších filmů všech dob.

Nezastavitelný (2010)

Absolutně bezchybný film, s kterým se s náma velký Tony rozloučil :(