Jack Reacher: Poslední výstřel (2012)

Moje recenze k filmu Jack Reacher: Poslední výstřel Film Jack Reacher začína brutální vraždou 5 lidí. Všechny stopy ukazují na bývalého vojáka Jamese Barra. Policie z něj dostane jediné ,,Sežeňte Jacka Reachera."Nejdříve film moc nechápete, ale poté co se do toho pustí Jack Reacher(Tom Cruise), pochopíte vcelku vše. Tomuto filmu také vůbec nechybí docela trefné vtipy. Všem se určitě budou líbit rvačky, kterých tu není málo. Zapálenost tohoto herce značí, že on rozhodně ještě nepatří do starého železa. A teď zpátky k ději.Poté co Jack Reacher začne s vyšetřováním, půjdou mu po krku lidé, s kterými není radno si zahrávat, pronásledují ho na každém kroku. Když se Jack Reacher dostává tím správným směrem, svedou na něj vraždu mladé dívky. Následuje nabitá honička mezi vrahy, policií a Jackem. Poté jde na řadu vtipný únik( vyleze z rozjetého auta jako by nic směrem k autobusové zastávce). Mě osobně se líbila rvačka v domě Joa( když hledal stopy). Útočníky bylo velice vtipné pozorovat, podle mě byli útočníci bratři, co se neuměli dohodnout, kdo dá první a kdo druhou ránu ( k popukání). Navzdory všemu se i u policie najdou lidé, kteří dokáží zradit. Právnička pana Barra Keren spojí síly s Jackem. Poté co Jack zmizí policii kontaktuje Helen, že spojenec vrahů u policie je buď její otec nebo policista, který Reachera nemá vůbec rád. Poté co se to dozví, unesou ji. Mezi vrahy a ůnosci je také starší muž, který si prý na Sibiři ukousl několik prstů. Jmenu je se Zach(Vězeň). Naprostý šílenec, kterému se všichni bojí podívat do očí. Pak zavolají Jackovi(docela vtipný hovor).Mě se líbily tyto dvě věty,,Do you think I'm hero? I'm not hero.''(Myslíš si, že jsem hrdina? Já nejsem hrdina). Poté se Jack vydá Helen vysvobodit, v této části filmu to je pořádný mazec. Mě osobně se tento film velice líbil. Střílení, rvačky, vtipy, honičky aut zajisté nechyběly. Všem, co mají rádi dobré akčňáky, neváhejte a běžte na tento film do kina, zaručeňě nebudete zklamaní. MOJE HODNOCENÍ: 9/10

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Film mě velice nadchl a 3D s titulkami bylo fantastické. Na začátku to strašně dlouho trvá než se trpaslíci s Bilbem vydaji na výpravu na Šmaka , ale poté je to čím dál tím lepší. Velice dobrý byl také Glum, hlas mě velice nadchl. Všem vřele doporučuji. I přes všechny kritiky, ktere film posbíral je film velice dobrý.

Avengers (2012)

Výborné zpracování,vydatná akce. Jen bych trochu zlepšil děj jinak to bylo dobrý. Těším se na avengers 2.

Bastardi 3 (2012) odpad!

Tento film je celkem zbytečný.Jednička ještě byla docela dobrá,ale dvojka a trojka jsou zbytečné filmy.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Mě tam chybí ty klasické ostré závody. Akce tam je ale já rozdávání. Doufám,že 6 bude taky tak nabitá akcí a bude se v ní závodit.