Mučedníci (2008)

Snímek, který poukazuje na něco, co je nadpřirozené a lidská bytost to může zachytit pouze díky bolesti.. Poslední scéna byla zvláštně nechutná..

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Absolutně mě tento film nenadchl. Pro mě to byla slátanina. Oceňuji širokou škálu charismatických postav.

Ztracený poklad (2003) odpad!

Měl to být asi trhák, ale příšerné.. Další z méně movitých režisérů, kteří chtějí prorazit s nějakým mega trhákem, ale bez peněz to prostě nejde. Plno režisérů se proslavili tím, že po schůdkách slávy šli postupně a neskočili hned po posledním nejvyšším schodu.

Talkshow Jana Saudka (2009) (pořad)

Velmi zvrhlé, ale vždycky sem se u toho zasmála :-D jinak to moc nevyhledávám ..

Jehovova pomsta (2010) (amatérský film)

Tenhle film miluju a taky mou nejoblíbenější scénu, kdy se hlavní hrdina ocitne u homosexuála :-D Homosexuál: dáte si čaj? Ale mám jen Liptooon :-D

Kabinet doktora Caligariho (1920)

Skvělé expresionistické dílo. V celém filmu, i když je němý, hraje ponurá a strašidelná hudba, která byla složen a speciálně pro tento film a jeho chmurné prostředí. I když za již pár let mu bude sto let, nemá v dnešní kinematografii konkurenci.. Doporučuji ho všem, kteří fandí filmu a chtějí okusit počátky německé kinematografie..

Katyň (2007)

Skvělý film, i když znázorňuje jeden z nejhorších masakrů 2. světové války. Po zkouknutí tohoto válečně-historického filmu si uvědomíme jaká je cena žití, uvědomíme si, že kdybychom žili onehdá, v době, kdys byl film točen, museli bychom každý den bojovat o přežití nebo bychom mohli lehce o někoho přijít. Takhle to bylo v Polsku, do kterého se dostalo Rusko v čele se Stalinem, který měl strach z polské inteligence a nechal celou polskou "klasu" popravit. Film se dlouho rozvíjí, ale poslední půl hodinu vidíme jen onen masakr v katyňském lese. Herci tuto situaci skvěle ztvárnili a proto, když film skončil v kině řada lidí oněměla a seděla na svých sedadlech a nemohla věřit, že ten masakr mohli vidět, že masakr jim byl tímto prostřednictvím velmi reálně přiblížen.

Sucker Punch (2011)

Člověk je asi pošetilý, pokud čeká něco víc od tohoto filmu. Scény, kde děvčata střílela, jsem s velikým překonáním vydržela, ale bylo to velmi těžké! Úplně počáteční snímek o tom, jak se hlavní hrdinka dostane do blázince, byl dobrý a kdyby v tomto duchu byl realizován celý film, možná by stál za hřích, ale toto mě absolutně nudilo. Na obalu a snímcích z filmu to vypadá slibně, ale není tomu tak. Někdy nás může první dojem velmi zklamat, v tomto případně mě zklamal maximálně na plné čáře. Jinak co se týká hereckého obsazení, tak si myslím, že mnohé pány, chlapce, muže velmi potěšilo a proto třebas nevnímali děj a nevšimli si té strašlivé nudy!!

Jezero smrti (2008)

Více než skvělé. Tak musím hodnotit tento film. Zpočátku tento film nevypadá tak drsně, tak jak skončí. Počátek příběhu začíná idylicky ženou a mužem, kteří by se měli brát. Právě výlet k jezeru má tomuto mladému páru změnit život, tím, že se zasnoubí. Tento výlet jejich životy opravdu změní a už nikdy nebude jako dříve, pokud nějaký život ještě bude. Je skoro neuvěřitelné, že režisér ztvárnil malá pubertální děcka jako agresory, jen doufejme, že si děti budou raději hrát na počítačích, ačkoliv k tomu máme výhrady, než -li by byly jako v tomto krutém filmu.