Kučisake onna (2007)

Na tento film som narazil úplnou náhodou a som riadne sklamaný.Dej sa vlečie tak pomaly že som skoro zaspal.Postavy sú nevýrazné, nudné a čo sa dialógov týka tak tie sú tak tupé až to bolí.Po hororovej stránke film ponúkne hrozne málo.Duch nieje veľmi strašidelný, krv tu tiež nieje poriadne.A veľa ľudí tu písalo že násilie na deťoch, no neviem ak sa aj niečo stalo tak to neukázali.Koniec to ale pochoval úplne, už nikdy viac.

Kung Fu Panda 3 (2016)

Skvelé dobrodružstvo aj na tretí krát.Pandia trilógia nestratila nič z toho čo ju robilo skvelou.Je to vtipné, zábavné ani chvíľu to nenudí.Hudba úžasná a opäť nechýbali emócie.Slovenský dabing ako pri každej časti skvelý.Koniec troška slabší ale to mi nevadilo.Ja som si tento tretí diel naozaj užil a dúfam že Po sa nám predstaví ešte aspoň v jednom diely.Aj keď tento by bol ako koniec naozaj podarený.Pre mňa určite jedna z najlepších animovaných sérii.

Zootropolis: Město zvířat (2016)

Možno som do toho išiel s veľkým očakávaním ale mne tam proste niečo chýbalo.Možno troška málo tej vtipnej časti.Určite pochvala že je to niečo nové.Animácia skvelá myslím že tam nieje o čom.Hudba super a príbeh nenudil.Za top jednoznačne leňochodi.U mňa silné 4*.

Přeludy (2015)

Televízny horor s veľkými menami.Vôbec nechápem prečo napr Jim Parsons išiel do tohto filmu kde mal tak povediac nulovú rolu.Isla je krásna a celý film sa na ňu dobre pozeralo.Koniec celkom podarený, čistý priemer.

Cooties (2014)

Čakal som to troška vtipnejšie ale inak v pohode.Herci sympatický, čo sa týka celkovo filmu tak nenudil.Samozrejme nejaké tie nudnejšie pasáže tam boli ale tak to nevadí.Najviac mi tam asi chýbal nejaký ten vtip, čakal som totižto hororovú komédiu no a zasmial som sa naozaj málokedy.Koniec v pohode, akurát nechápem načo sa tvorcovia snažili o pokračovanie keď podľa mňa bolo od začiatku jasné že to ostane len pri jednotke.

The Faith of Anna Waters (2016)

V tomto filme sa stretlo asi všetko čo mám na hororoch najradšej a to je posadnutie a strašenie v dome.No takto zlé strašenie som dlho nezažil.Snáď ani jedna poriadna ľakačka.Čo sa postáv týka tak to bolo strašné, nezaujímavé, nudné a hlavne neskutočne sprosté a otravné.Hlavne malá Katie ktorá nech videla hociakého ducha aj keď to bol chlapec jej prvé slová boli Mami ? .... Ako na konci ma išlo roztrhnúť.Posledné exorcizmus celkom ušiel.Inak strašná nuda ale na konci sa to aspoň vysvetlilo.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Asi jedna z najočakávanejších bitiek v komiksovom svete je na scéne.No a mne sa naozaj veľmi páčila.Affleck ako nový Batman super, myslím že adekvátna náhrada.Na moje prekvapenie sa mi páčila aj Wonder Woman z tej postavy som mal strach že dopadne biedne.Čo sa celkovo filmu týka bol super akurát 2 a pol hodiny asi zbytočné na konci ste poriadne nevedeli čo bolo na začiatku.Bitka Bat vs Sup bola skvelá, krásne si naložili vrchol filmu.Posledná bitka, neveril som že to niekedy poviem ale to boli proste až prehnané efekty kde niekedy nebolo nič vidno.Ako ďalší mínus považujem to že Superman mi prišiel hlúpy, alebo ako taký nastrčený panák, ktorý nespravil od prvého filmu žiadny progres.Hudba bola fantastická tej sa nedá nič vytknúť.A ako totálne mínus asi to, že v poslednej bitke bol Batman úplne k ničomu.Inak je to jasných 5 na pokračovanie sa strašne teším aj keď ďalších superhrdinov by som nepridával a neskutočne som zvedavý ako využijú Batmana v boji proti takýmto príšerám, či tam bude každý film len postávať... Rozhodne ale doporučujem rozšírenú verziu nakoľko skvelo spája dej a vypĺňa medzery v deji.

Bite (2015)

Popravde čakal som to ešte hnusnejšie.Film má rýchly spád na nič sa vlastne nečaká.Premena je rýchla a troška ma mrzí že to neukazovali troška pomalšie.Predsa len raz sa ide kúpať a zrazu všade vajíčka.Masky, jej jaskyňu alebo čo to bolo to naozaj chválim bolo to pekne hnusné.Troška ma srala logika hlavných postáv ktoré vojdu do bytu kde sú pavučiny, hnis a samé vajíčka a namiesto toho aby bežali preč to začnú preskúmavať.Ale inak viac menej spokojnosť.

Martyrs (2015)

Nestáva sa to často ale je to tak, úplne súhlasím s komentármy predo mnou.Neskutočne zbytočný film ktorý nepriniesol vôbec ale vôbec nič nové.Ako tu spomínali, ako samostatný film by to bol priemer ale takto.Čo to malo byť ?!Ten dôvod prečo som bol z pôvodných Martyrs tak znechutený bola hnusná atmosféra a to najhlavnejšie mučenie.Tuto nič také nebolo.Keď pozerám film Martyrs tak očakávam že uvidím nechutné scény, ale nie tvorcovia nám namiesto toho ukazujú plačúce dievča...Naozaj asi raz to bolo nechutné a aj to len na sekundu.V porovnaní s pôvodným filmom by som dal odpad ale skúsim neporovnávať...Slabota a strašné sklamanie.

Padesát odstínů černé (2016)

Paródie a celkovo komédie s Marlonom mám strašne rád, vždy sa na tom dobre zasmejem a preto je tento film pre mňa v celku sklamanie.Samoúčelná blbina, bez nejakej logiky.Jasné je to paródia ale napr. Pár nenormálnych aktivit je sto krát lepšie.Vtipné scény tu sú, zasmial som sa ale bohužiaľ väčšinu je nudná a niekedy aj trápna.Škoda podľa mňa sa to dalo urobiť lepšie čistý priemer.