• Rodinný
  • Pohádka

Futurama (1999) (seriál)

Bohužel toto není můj šálek kávy, i kdybych se kouknul na miliardu epizod nikdy se nebavím. Postavy jsou tak děsně nesympatické a celkově to působí jako nějaký nepovedený animováný film rozdělený do hrozně moc dílů. Ale tak 2 hvězdy bych dal kdyby nebylo toho příšerného dabingu tim to Prima už úplně zkazila takže proto už ta suchá 1 hvězda pardon Matte.

SpongeBob v kalhotách (1999) (seriál)

Spongebob v kalhotách je můj nejlepší seriál který u mně předběhl i Simpsonovi! Nikdo mě nechápe a já sám sebe taky néé ale tady ta blbůstka si mě po pár dílech získala, ke Spongebovi a jeho kamarádům se vždy vracím a prožívám s nimi skvělé chvíle a díly jako bláznění na písku, vítej v klubu, večírek k pohledání, bubliny na prodej, nový student, není apríl jako apríl, a asi milion dalších patří mezi lahůdku k podívaní. Spongebobe ty jsi naprosto nejlepší a každý večer v TV mě skvěle pobavíš děkuji.

Já, padouch 2 (2013)

Hrozně jsem se těšil na pokračováni velice dobré komedie ale to že to bude takový nářez to asi nikdo moc nečekal, opět svižná jízda která vám výborně uteče a já jsem se bavil přímo božsky. Mimoni se tady opravdu předvedli a celý film dávali do tempa velice dobrého film si věděl kam si jde a je to vážně místy nejlepší film co jsem kdy viděl takže naprosto pochvalných 5

Prasátko Peppa (2004) (seriál)

Pepa je malé roztomilé prasátko která si společně žije se svým tatínkem maminkou a bráškou Tomem.u této blbiny se člověk zasměje a pobaví a na těch 5 minut zabavíte malé děti, plus hezký dabing a výborná gameball parodie

LEGO® příběh (2014) odpad!

Tohle je hnus! není to film je to absolutní Hnus, byl jsem v kině na čemkoli ale na takový slátanině už dlouho nééé. to byl tak hnusnej film že ani nepíšu dál.... Skutečně naprostá blbina všeho všudy s naprosto pitomou a a alergickou písničku všechno je to božííí. tahle slátanina to jsem fakt dlouho neviděl ani ty děti se nebavili je pravda že dabing Honzy Maxiána je dobrý ale jinak vymatlanina no fuj!

Šest medvědů s Cibulkou (1972)

Duet Lipského s Macourkem se velice vydařil a já se vždy bavím jako nikdy předtím, je pravda prvních 10minut je natažených ale potom se to rozjede a já si říkám jeden z nejlepších filmů té doby. a špičkové výkony nad těmi už vážně nemám slov jako nad celým snímkem. Překvapilo mě záporné hodnocení avšak já mu doufám malinko pomůžu

Simpsonovi ve filmu (2007)

A přitom taková blbost, ale přesto jsem ani nedutal jenom lapal po dechu nad například Homerem a jeho vrtačkou anebo zatloukání hřebíku z Bártem. Tohle je prostě výborný film s krásnou animací a chvíli mrazivou hudbou, že néé? no tak požehnaný bud Penis

ČT Live - Tata Bojs (2005) (koncert)

Viděl jsem pouze 1 level se skladby s nového alba ale musím říct že i když je tatabojs má nejoblíbenější kapela tak tady to nic moc. Zdá se mi že tu dobu ještě podivín Milan Cais je naprosto mimo, Mardoša se to snaží zachránit ale stejně se mu to nějak nedaří, řvoucí do mikrofonu Schmitzer v roli léčitele no to je teprv katastrofa, no a Klára ta je vážně nesympatická která to klukům celé kazí. S porovnáním ale se záznamy z roku 2000 to docela ještě jde, v těch dobách byl Cais hrozný takže 3 noo.

Kačer Kabrňák (1991) (seriál)

Tento seriál nikdy nedostane velkou pozornost ale přesto se mi hrozně líbí, a přijde mi že je chlup lepší než kačeři hrozně se mi líbí.

Za plotem (2006)

Můj oblíbený animovaný film který u mně zabodoval ještě více než třeba Shrek a a získal si mně. scénky s lesními tvory jsou roztomilé ale ještě radši mám ty s tou bláznivou ženou, a kdyby nebyli tak bych asi film tak hrozně nezískal. To všechno obklopuje hezká hudba s milou animací, a film není nějak zbytečně dlouhý a za 75 minut ho máte shlédnut.í ale tenhle film nejde jenom na jedno shlédnutí a já ho znám nazpamet a přesto ho tak miluji a asi ještě budu jelikož je vážně dobrý film.