• Thriller

Jack Reacher: Nevracej se (2016)

Ďalšia Zwickova chujovina. Slabé a ešte raz slabé. Otravoval ma ako majorka tak aj celá línia s akože dcérou. Nechápem ako môže byť vo filme toľko nezmyselných chujovín. Na začiatku vedia prečo, potom na to zabudnú, aby mohli pátrať po tom prečo. totálny nezmysel. Keby aspoň tá akcia stála za to, ale ani tá nestojí za reč.

We Are Your Friends (2015)

Nečakal som nič a nedostal som nič. Normálne som sa nudil a absolútne ma to prestalo zaujímať hádam tak po 20-tich minútach. Že tam zomrel ich kamarát bolo putna aj mne a aj hlavným predstaviteľom. Ha a že hudba, kde??? Trochen jej tam bolo ale to fakt len trochen. Záverečný song úplne o hovne. Človek by čakal viac hudby od filmu o Dj-ovi, ale akosi sa to nekonalo. Taký it´s All Gone Pete Tong je oproti tomuto filmu absolútne úžasný a minimálne milión bodový. Ešte aj v Human Traffic bolo viac hudby a atmosféry ako tu. Dokonca by som film neodporučil ani tomu kto počúva trance. Hádam dva nápady tam boli super ale inak nič viac. Chcel som dať dve hviezdy, ale ak si spomeniem na Frankieho Wilda, tak dám radšej jednu.

Fotograf (2015)

Absolútne netuším, prečo vlastne som to pozeral. Asi možno preto, lebo Saudek a jeho tvorba, povedal by som, že je celkom zaujímavá. V podaní K.Rodena super, ale to je asi tak všetko. Čo nám týmto chcel autor, autorka povedať??? Netuším, a ani tušiť nechcem. S ťažkosťou som to dopozeral a v podstate to neskončilo žiadno.

Atlas Shrugged: Part III (2014)

Nech idú tvorcovia tohto spektáklu do pixle celý koľký sú. A to nielen tohto dielu ale celého Atlasu. Z celej knihy urobili taký neskutočný paškvil a super kokotinu až to nieje pekné.Štvali ma efekty ale hovorím si nevadí, štvali ma lapsusy, a to kurevsky, srali ma myšlienkové pochody a konanie postáv, a neskutočne ma tvorcovia nasrali ohľadom toho ako menili hercov jak na podnose. Stupidita na n-tú. Dojebali mi celý týždeň a ja som stratil pár hodín života pozeraním kusa ničoho. Ak by sa dalo a mohol by som, tak by som voči zodpovedným, čo majú túto trilógiu na rováši,vyvodil dôsledky. Hajzle pucovať všetkých by som dal. Za celé dielo jedna hviezda.

Atlasova vzpoura: 2. část (2012)

Väčšia kokotina ako jednotka a tie WTF momenty sú na zabitie. Do televízie fajn na plátno nie. A ten debil ktorý preobsadil hlavné úlohy tomu by som dal krompáč do ruky a nie robiť pri filme. Samozrejme že herci v jednotke boli o nejaký ten kúsok lepší: Teraz som im moc to ich konanie a rozpoloženie dajako nežral.

Šéfové na zabití 2 (2014)

Tou svojou debilitou my liezli na nervy celý čas. Absolútne nechápem ako som to mohol vôbec dopozerať. Už si presne nepamätám aký boli v jednotke ale myslím, že až takýto debilný trtkovia to asi neboli. Jediné plus bol Kevin Spacey a ten tam bol dva, či trikrát. Humor žiadny, asi tak dvakrát som sa pousmial. Totálna chujovina.

Případy Anniky Bengtzonové - Nobelova poslední vůle (2012) (epizoda)

Zabitý čas slabou kriminálkou. Atmosféru hľadali a vidno že nenašli. Pri konci keď vedela kto to je a pozerala na to video-dôkaz a na konci videa povedala meno a Anikka urobila HA (veľké a prekvapené HA) ma skoro jeblo a bolo mi jasné, kto si dnes ešte zalieta. Len jedna vec mi nieje jasná, prečo som to kua pozeral.

Plastic (2014)

Akčné vôbec, komédia nula bodov, herci..... no nič moc a mal som to problém dopozerať. A že niekto tu mi chce nakukať že Guy Ritchie a zbaľ prachy HA HA HA. To teda ani náhodou z prižmúrením všetkých troch očí. Ako námet to bol fajn a dalo sa z toho vytrieskať fakt že dosť, ale nestalo sa tak. Záver ma dostával normálne do kolien, či to bola tá takmer až stupídna prestrelka alebo tie nezmysly ktoré úplne byli do očí. Chcel som dať dve, ale jedna je tak akurát.

Amazing Spider-Man 2 (2014)

a už som aj zabudol o čom to bolo, a kto to točil, ale viem že neviem čo to bolo za herca ten spider-man. Zbytočné tak isto ako aj prvý Amazing spiderman. Jediné čo bolo na tom amazing bol koniec a doteraz nechápem ako som to mohol dopozerať. Hrôza a děs.

Sexuální kroniky současné francouzské rodiny (2012)

Zvedavosť nedala a pozeral som, nedopozerané. Nič tam nestálo, dokonca ani tie údy, za reč. Strašná pičovina. Neodporúčam ani masochistom, tobôž normálnym ľuďom. Ale zasa kto je v dnešnej dobe normálny?