• Romantický

Decibely lásky (2016) odpad!

Achjo, film mě bohužel velmi zklamal. Děj o ničem, jen písničky Michala Davida, které Vás jednorázově potěší. Žádná zápletka, nic co by Vás nějak donutilo zpozornit. Čekala jsem také to, že zazní větší hity Davida, ale bohužel. Jediné, co se dá hodnotit, tak jsou choreografie.

Fakjů pane učiteli (2013)

Jsem nadšená, nevěřila jsem německé komedii a film jsem viděla, až na doporučení kamarádky. Nepamatuji, u které nové komedie jsem se takto pobavila, takových věcí by se mělo rozchodně více točit

Šmoulové 2 (2013)

První díl je mnohem lepší, tak jako jsem kocoura v první díle baštila :), ve druhém díle, už mě to tolik nebavilo a kocour mě přestal bavit, tak snad trojka bude o něco lepší

Šmoulové (2011)

Náhodou po tom, co jsem viděla Šmouly 2 musím konstatovat, že první díl je mnohem lepší. Hlavně postava kocoura, nepřehrává a je to obyčejná kočka, zato ve 2 už i mluví a chová se pomalu jako člověk, a to mě zklamalo, ale jednička je hezky udělaná pro děti

Bez kalhot (2012)

Bohužel jsem čekala víc. Když jsem četla obsazení, předpokládala jsem, že film bude boží, ale bohužel Tatum a McConaughey to nezachránili. Jediné co mě zajímalo, byly taneční vystoupení. Jsem zklamaná, bohužel.

Let's Dance 2 (2008)

Podle toho kolik jsem viděla tanečních filmů od tohoto po poslední novinku, mě osobně přijde tento jako jeden z nejlepších. Dokonce to má i nějaký děj, proto 4*

Let’s Dance: Revolution (2012)

Tři hvězdičky dávám jen kvůli tomu, že jsem zapálena tanečnice a choreografie jsou luxusní, tam kde se tančí a hraje hudba - to jsou nejlepší scény z celého filmu. Poté kdy se nic nedělo a probíhal jen nudný dialog postav jsem zase sklopila hlavu a dělala si věci které byli potřeba. Mrzí mě, že tyto filmy jdou tak nehorázně dolů po obsahově textové stránce, na druhou stranu, jak jsem zmínila, taneční scény jsou parádní.

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Myslím, že dvě hvězdičky odpovídají tomuto filmu až až. Nevím proč dávají dohromady historickou válku s upírama. Jediné co je na filmu pozitivního je to, že je hezky natočen. Netuším co má Abraham Lincoln společného s upírama a s válkou kde táhne proti upírům. Nechápu, jak režisér nemůže mít úctu k takové ikoně, jako je pro národ Abraham. Tento film patří k dalším filmům, které je zbytečné shlédnout pokud se zrovna nenudíte. Hnus roku 2012.