Pokračování úspěšného hitu Step Up, který dobyl v roce 2006 americké scény, vypráví o rebelce Andie (Briana Eviganová), která začínala jako pouliční tanečnice, ale poté, co se jí podařilo dostat se na prestižní uměleckou školu v Marylandu, se musí nejen vyrovnat se svým minulým životem, ale najít také způsob, jak začít nový. A co jiného by jí mohlo pomoci než tanec? Nejprve změří své síly s nejlepším spolužákem Chasem (Robert Hoffman) a pak ji čeká boj v baltimorském tanečním klání. Podaří se jí splnit si své sny a postavit most mezi minulostí a budoucností? Režii amerického hudebního dramatu má Jon M. Chu. (oficiální text distributora)

Bart

O co byla jednička horší než běžná produkce hudebních a tanečních filmů, o to je dvojka ještě horší než jednička. Dvojka totiž navíc ještě postrádá poutavý příběh. Rolička hlavního hrdiny z jedničky (Channing Tatum) byla naprosto zbytečná. Celý film se dá charakterizovat slovy Street Dance. O tom to opravdu tentokrát je. Ale bohužel jen o tom. Jen pro skalní. ()

Gemini

Now you're talking... totiž dancing. Ano, jistě, příběhově a herecky je to stále zoufalství, ale cit pana Johna M. Chua pro kameru a práci s tanečníky pozvedá tuhle jinak zapomnění hodnou naivní limonádu na úroveň "má smysl se na to podívat". I pokud vás s tancem, neřku-li přímo s uličním tancem, nepojí nic kromě vědomí o jeho existenci, stejně vás nemůže nezaujmout to, co se vám tady bude ukazovat. Primárně je to ovšem film přímo pro příslušníky různých skupin "z oboru", a jak vidno, je jich (v kombinaci s dětičkami vypatlanými Hanou Montanou a Háj Skůl Muzikály) dost na to, aby se vyplácelo čas od času něco takového natočit. Ale trojka jde zase o kus dál a výš;) Pro dvojku smířlivých 60% za technické kategorie a umělecký dojem. ()

themic

Klasika. Člověk od filmů tohoto typu nemůže moc očekávat, protože je to většinou jen o scénách plných klišé atp.. Tento film je hlavně o tancování a myslím, že je to zpracované celkem dobře. Musim říct, že choreografie byla zpracovaná skvěle, ale to je asi jediný co v tom filmu je na úrovni, takže nic víc v tom nehledejte. ()

Marek1991

Po stránke hereckej mi to nie je sympatické obsadením. Po stránke tanečnej a hudobnej je to veľká paráda. Choreografie sú ešte prepracovanejšie než v prvom diely. Celková atmosféra je na výbornú, veď scény v klube s Tatumom, scény v hale so záverečnými tancami, vonku počas filmu, či najmä tanec na vode vonku na záver boli pohladenie mojej duše milovníka tanca a hudby. Je to síce západná kultúra, ale bolo to perfektné. Nemusím tú afektovanú a prehnanú snahu o imidž hip-hoperov, ale tu to bolo celkom uveriteľné. Farebnosť, efekty, nasvietenie u mňa spôsobili ako by mi srdce bilo spolu s týmto filmom. Hip-hop kultúra na vrchole, odvtedy síce sa niekedy inovuje, v niečom vyvíja, ale v podstate už len stagnuje. Dnes už mladá generácia frčí skôr na akejsi zmiešanine tanečno-techno-pop kultúry podporovanej najmä DJ umelcami, dnes je to z veľkej časti dosť komerčné a trápne zas z iného smeru. Umelci ako David Guetta, Rytmus, Flo Rida, Rihanna, Lady Gaga, Katy Perry, Justin Bieber, Selena Gomez, Bruno Mars, Jessie J, LMFAO, Paul van Dyk dnes udávajú hlavný prúd a to už nie je pre mňa. Let's Dance 2 bola posledná naozaj tanečná filmová záležitosť, ktorú som si ozaj užil, uvidím kedy sa zas tak zabavím. ()

draggo

První díl se mi líbil, ale dvojka mi bohužel přišla o dost slabší. Nejvíc mi ais vadilo ústřední duo, které mi prostě nebylo vůbec sympatické. Děj mi tentokrát přišel vyloženě blbý, a bohužel né tou sympatickou formou jako v jedničce. Naštěstí tu zůstává stále povedená choreografie a hudba, což jsou dvě věci, které z toho dělají nakonec celkem koukatelný filmek. Na rozdíl od jedničky ale nemám chuť to vidět znova, a ani z toho nemám takový hezký pocit. Škoda. /viděno na PC(DVDrip): 45% a 2*/ ()

• Robert Hoffman se učástnil skutečného underground break dance v Baltimore, aby se připravil na roli Chase Collinse. (ČSFD)
  • Vítězem MTV Movie Awards v kategorii "Nejlepší polibek" se stali hlavní představitelé Briana Evigan a Robert Hoffman za líbání v dešti. (ČSFD)
  • Jméno taneční skupiny je "410", což je telefonní předvolba Baltimoru, ve kterém se film odehrává. (HappySmile)

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe