Jižní vítr (2018)

Je vidět, že východní země dokáží natočit dobrý krimi thriller. Marash mě nejdřív zaujal tím, jak byl chytrý, pak mě hrozně sral jak byl debilní, ale díky bohu se mu zase rozsvítilo a byl chytrý. Film kde se dost střílelo a zabíjelo a zároveň do konfliktu o jedno stupidní auto byla zatažených snad 50 lidí a různé gangy. Film prostě ani během 130 min nemá pasáže, kde by se člověk fakt nudil a chtěl to vypnout, což je obdivuhodné. 70%

Proxima (2019)

V celku dojemné a silné drama, ve kterém je krásně znázorněno, jak je pro někoho kdo na rok opouští zemi těžké se odloučit od rodiny. 65%

Démon zatracení (2019)

V celku ucházející horor, nebyl tak extra strašidelný a hlavně moc nedržel v napětí, což je škoda, protože námět na to měl fakt dobrý. Většinou to byly takové ty šokující zjištění z ničeho nic. Když viděl co se tam děje a nezavolal policii, tak už jsem si říkal, že je to další z hororů typu "Jsem blbá píča, co nepřemýšlí logicky", naštěstí je zavolal, ačkoliv trochu pozdě. Co se samotného námětu démona, který maže paměť, tak to bylo na jedničku, konečně něco nového a ne jen zmrd co vraždí vše co vidí bez důvodu. Když to shrnu tak to byl v celku průměrný horor. 55%

Původ neznámý (2020)

Takové trošku zavzpomínání na stará super-hrdinská léta a utvoření nového super hrdiny. Příběh měl dobrý námět, jen režie trošku pokulhávala a herecké role také nebyly nejsilnější. Ze začátku to spíš vypadalo na dobrou vážnou detektivku, ale nakonec z toho bylo trošku sci-fi. I tak to nebylo zlé. 55%

Smrtící ticho (2020)

Zničený alkoholik, co je dobrým člověkem, který se snaží najít svoji ztracenou dceru. Po pěti letech už se naděje rozplývají, život už ji nejspíš nezachrání, ale může se pomstít tomu, kdo ji unesl a pravděpodobně zabil po tom, co se sériový vrah objeví v jeho lese. 65%

Old Guard: Nesmrtelní (2020)

Nemůžu si pomoct, ale tohle béčko mě prostě neskutečně bavilo. Takový wonder woman team. Superhrdinové, co sice nemají žádné nadpřirozené síly, ale neumřou a dělají svět lepším. V celku jednoduchý příběh, ale i tak to bylo dost povedené. 75%

Possessor (2020)

Takový trošku mindfuck, kdy nedokáže rozpoznat realitu svojí a svého hostitele a během střídání vědomí zabije svého syna i manžela...Ale krom toho mi to celé nějak nedávalo smysl. 50%

Paní sériová vražedkyně (2020)

Haha, hodně špatný thriller z Indie. Nečekal jsem od toho žádný zázrak, ale až tak špatný příběh a herecké role také ne. 30%

Crown Vic (2019)

Zelenáč nastoupí do služby u LAPD a při první směně zažije něco, co většina policistů nezažije za celou kariéru. Teď už je jen na něm, zda-li na to má koule, nebo jestli se posere a skončí. 65%

#Žiju (2020)

Tož jako zombíci to fakt vypadalo, dobré kostýmy, pohyby a celkový vzhled. Co se samotného příběhu týče, tak jsem snad viděl 90% zombie filmů, co v nové době vyšly a zkrátka tu na mě bylo fakt málo akce. 2 teenageři se spolu baví a přemýšlí nad tím, co sežrat, ale až na pár rozsekaných zombíků od sekery a golfové hole se vlastně nic nedělo. Pořád jeden zaprděný bejvák, popřípadě jedna zaprděná bytovka. Realitě to možná mělo blíž, než těch 90% zombie filmů, ale jako divák chci vidět víc napětí a především víc akce. Když to shrnu, tak akce málo, napětí málo, realistických prvků a dobrých kostýmů hodně. Takový zlatý střed, který rozhodně nenadchne, ale ani neurazí. 50%