X (2022)

Tohle bylo docela utrpení sledovat. Krom pěkných holek a trošku "porna" to v rámci hororu bylo fakt slabý. Stará nadržená bába a žárlivý senilní dědek vyvraždí všechny na jejich farmě. No nedávalo to smysl a nějakou větší zápletku, či příběh opravdu nehledejte. Prostě většina lidí umře trapně a rychle. Tím to celé končí. Strach a napětí? To tu fakt není. 35%

The Sadness (2021)

Tady dávám 4* vyloženě jen za to, jakou naprosto nechutnou a zvrácenou prasečinu dokázali tihle režiséři vytvořit. Už jsem viděl spoustu hororů snad o všem, ale málo kdy mi bylo na blití tak moc, jako u tohoto. Zombie film v jiném podání a ačkoliv je film bez větší zápletky a příběhu, tak za tak šílenou podívanou ty 4* prostě dám. Další poznatek je ten, že doufám, že už tenhle film nikdy neuvidím. 75%

Všechny staré nože (2022)

Příběh o únosu letadla s rozebíráním všech detailů. Jen jeden detail zůstal skrytý a ten by změnil vše. 55%

Moon Knight - Přátelský typ (2022) (epizoda)

Pořád to jede v takové super mýtické rovině a sem tam je nějaká pořádná akce. Prostě spojení akce a egyptských bohů funguje naprosto skvěle a opět mě to nenudilo. 80%

Halo - Uvědomění (2022) (epizoda)

Rozhodně to byl opět povídací díl, ale rozhodně o xx procent zábavnější, jak ten přechozí. Začíná se hodně věcí projevovat a i když se hodně kecá, tak se hodně věcí vysvětluje a hodně se toho děje. Jsme zvědavý, kam se to dostane dál, ale rozhodně se mi potenciál filmu prozatím hodně líbí. 80%

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství (2022)

Další díl ze série fantastických zvířat a opět mě to nezklamalo. Škoda, že se změnil herec Grindewalda, Johny Depp se na to hodil o mnoho víc, ale tento herec to nezahrál o nic hůř. Opět se hrálo na city a z té stvůry v kobce jsem měl vyloženě bobky.. :D 70%

Jakša: Nekompromisní operace (2022)

Něco mezi Wickem a Impossiblem v asijském béčkovém podání. Všude agentů po kokot, špióni snad byli úplně všude. No příběh to nějaký mělo, ale jak říkám, byla to taková béčková polosrajda. Akce si člověk užije, ale to je ve výsledku tak všechno. 60%

Moon Knight - Vyvolej oblek (2022) (epizoda)

Druhý díl opět skvělý. Sice ne už tak mysteriózní a tajemný jako ten předešlý, ale pořád dost dobrý! 80%

Moonfall (2022)

Za mě to nemělo chybu. Naprostý sci-fi, předpoklady, teorie multivesmíru, ale kurva dávalo to sakra smysl. A to že katastrofální filmy z vesmíru fakt nemusím, ale tohle mě bavilo. Přirovnal bych to k Interstellarovi, sice ne tak propracovaný, ale pořád to mělo hodně společného. 80%

Deep Water (2022)

Aneb když jste žárlivý muž a nesmíte to své ženě dát znát a dělat jako by nic. Ale vztek se hromadí, tak se holt musí najít jiný způsob, jak ze žárlivostí bojovat. Třeba se potencionálních milenců zbavit. A další fakt, když jste ženská co je mrcha a děláte to z promiskuity :D 55%