Nepohodlný (2005)

Nehodnotím téma. Hodnotím filmařinu, scénář, kameru, atd. A to byla katastrofa. Scénář místy jak od nějakého studenta. Kamera ještě horší občas jak natáčená nějakým hobíkem z ruky na nějakou plečku za pár kaček. Děs. Aspoň že Ralph Fiennes něco předvedl, Rachel Weisz výrazně slabší a zbytek šeď.

jOBS (2013)

Nevyužitý potenciál - jako kdyby na ten film neměli prachy :( Dalo se to udělat lépe. A. Kutcher je ovšem skvělý.

Osudný svah v Aspenu (1993)

Příroda a extrémní lyžování ve filmu je super, vše ostatní zase odpad. Hodnotím tedy průměrně. Viděl jsem to v TV. Pokud bych se na to díval (příště) ze záznamu, tak bych kromě lyžařských scén vše přetáčel.

Jmenuji se Khan (2010)

Jedna * za skvělé herecké výkony, jedna * za překrásnou Kajol. A zbytek? Nebrat.

Pevné pouto (2009)

Zajímavý film, předlohu jsem nečetl, takže nemohu srovnávat, ale celkem se mi to líbilo. Asi tam mohlo být méně toho "kýče". Každopádně mě donutil přemýšlet nad tím, proč lidi ve většině zemí zrušili trest smrti... Zřejmě málo četli, slyšeli či viděli podobných příběhů...

Jak moc mě miluješ? (2005)

Jak toto mám hodnotit? Film je odpad, ale hraje v něm moje bohyně, přenádherná žena snad s nejkrásnějším tělem na světě. Takže střed. Pobavila kratinká scénka ke konci "sousedská výpomoc" - "za 15 minut vám ho vrátím" :)) Jediný důvod proč sledovat film je Monika B., jiné důvody nejsou.

Sluha (1963)

Celkem pěkně rozjetý děj totálně pohřbil nepochopitelný, stupidní závěr. Výsledek ? Hovadina, která si asi nezaslouží ani ty 2 *...

Občanský průkaz (2010)

Pamatuju to, žil jsem to a ten film se podle mne celkem povedl. Našel jsem tam pár drobných chyb ve scénáři, v rekvizitách i muzice - s ohledem na roky, ale odpouštím. Klobouk dolů, že se to povedlo takto zpracovat. Vždyť herci jsou zmíněnou šedivou dobou úplně nedotčení a mnozí se narodili X let po sametu... Pro mě to není komedie, ale spíše dost věrná připomínka doby, která se zdá být už tak dávno, že skoro všichni zapoměli.