Zloději z Harvardu (2002)

Komedie s pár bláznivými nápady. Scéna s kartáčkem, psem, nebo větví Vás určitě dost pobaví. Myslím, že film nemá hluchá místa a má spád. Kritika, která na něj je, je zaviněná spíše nedotáhlým scénářem a možná také režií. Zřejmě se měl pan režisér víc soustředit na režii, než na svou "pidiroličku". Čekal jsem ale že to bude horší. Oddychovka na kterou se určitě dodíváte, ale už se k ní asi nevrátíte. Dávám 2*. Jinak Tom Green je opět v roli, která mu sedí nejlépe - totální trotl ;-)

Salton Sea (2002)

Tento film se dle mého soudu docela povedl. Dobré výkony herců, propracovaný scénář, režie, kamera. Měl bych snad jen drobnou připomínku. Ty drogové scénky se daly přitvrdit. Jinak tu část s jezevcem si budu pamatovat ještě dlouho… Tohle dílko si rozhodně zaslouží 4*

Mladé pušky (1988)

Tak u tohoto filmu nezdílím nadšení ostatních. Průměrný western. Pár novátorských scének, hodně dír ve scénáři, dalo by se to hodně vylepšit. Výkon Emilia Esteveze je dost dobrý, ostatní jsou slabí. Celý film je zřejmě poplatný době kdy se natáčel a rozpočtu. Rozhodně si nezaslouží víc jak 3*

Freddyho úlet (2001)

Velmi zvláštní komedie. Především proto, že většinou rozdělí diváky na 2 skupiny, jedni zhnusení se na to možná ani nedodívají, druzí to zas budou považovat za kultovní záležitost. Osobně jsem někde mezi. Byl totální ůlet. Stačí to vidět jen jednou…, ale některé momenty mě fakt hodně rozesmály. Tom Green je absolutní blázen, totální magor a skvělý komik v jedné osobě. Škoda, že Drew Barrymore se tam jen párkrát mihne, ta by to v této šílenosti možná taky pěkně rozbalila… Ostatní herci jsou také dobří hlavně pak Rip Torn. Těm co to ještě neviděli bych doporučil: "bacha je to totálkní úlet, sledování jen na vlastní nebezpečí". Celkové hodnocení: 3*

Benjamins (2002)

Komedie, kde neslučitelná dvojka dělá občas takové kraviny, že jen čekáte co bude následovat. Film je sice taková levnější oddychovka ale má docela dobré tempo. Děj dobře podmalovává vhodná hudba. Šikovná Eva Mendez ve vedlejší roli docela vyniká. Zasloužené 3*

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Skvělý seriál. Vše už tady někdo napsal. Já jen dodám, že se mi to zdá o dost lepší než "vojín Rayen"...