Vražedná terapie (2001)

Jo paráda. Horacio tam zapadl dobře a prostředí prostě luxus. Pro fanoušky hororů s psycho léčeben prostě bezva. Ale Ten děj hodně pokulhával. CHybělo tomu tam narvat něco z grave, paranormal, insidious bo tak něco a opravdu bych se posra*. Jinak dobrý film.

Velká svatba (2013)

Souhlasím s Vignette. Velmi podobné s Mamma Mia!. Celkem příjemné zpracování. Oddechová komedie, u které jsem se i zasmál.

Divočáci (2007)

Mám rád, když se potkají určité skupiny herců, co pak natočí společný snímek. Travolta prostě skvěle zasedl do své role, ale ovšem nejlepší byl doktůrek Scrubs :D Opravdu dobrý film.

Z cizího krev neteče (2013)

Možná kdyby děj nebyl už tak ve stovce dalších filmů, tak by to mohlo být zajímavé. Opravdu lidová komedie, která už nemá čím a jak překvapit.

Scary Movie 5 (2013)

Čekal jsem, že to bude finální nejlepší díl (něco jako u Prciček/školní sraz) ale tragédie, Charlie nezklamal, ale už to není co to bylo. Snaha dobrá a místy jsem se pobavil, ale čmoud to táhnul nejvíc. Takže Coooo jeeeeeeeeeeeeee to. :(

Hambuster (2010)

A stejně si dám pořádného hambáče.

Sezení (2012)

No půl hodinu jsem čuměl jako malej kluk na kozy. Původně jsem si chtěl stáhnout session 9, ale nedopatřením jsem stáhl toto. Chvilku jsem lapal po dechu, ale pak mě to v celku zarazilo. Odvážné téma a to sex s postiženými lidmy? Jako respect.

Mama (2013)

No tak Máma je horor sám o sobě co si budeme synáčkové povídat. Ale tohle mě docela uspokojilo. Být to ve 3D asi by to mělo lepší grády, ale jsem spokojen. Celou dobu dobrý, ale konec mě nasral. A to jsem měl motýlky rád.

Jedlíci aneb Sto kilo lásky (2013) odpad!

Další obtloustlý nářez srače*. Tak jestli to půjde v kolejích jako Bastardi a nebo to bude pokračovat jako baštění Magnuska tak se můžeme těšit na Jedlíci 2 aneb 200 Kg lásky, Jedlíci 3 aneb obezita je radost... No někdo něco točit musí, jinak by jsme si hráli v lese. Hele jako dobrá prdel. Magnusek jakož to specialni pedagog zabije tři haranty a pak dva díly prudí a nakonec je stejne v prdeli. To by mi ani tak nevadilo, jako to, že dělá ze sebe tlustého boha. Až mu dojdou nàpady na špeko filmy, tak zhubne a hned se vyloupnou další kraviny. Například Bastard po 50 kilech kde se vrati z vezeni jako namakana hvezda.

Nevědomí (2013)

A tak zase proč ne. Tom Cruise je parádní herec a režie Kosinkskiho taky parádní. Nemám větší důvod hodnotit.