Babovřesky (2013)

Šílený. Asi snaha, aby Zdenda neupadl v zapomnění. Tak natočil píčovinu no.

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Opravdu dokonalý díl a asi i shrnutí toho všeho. Rád bych se dočkal další nálože této party. STIFLER JE PÁN. Pět hvězd je málo, ale i tak kruťárna.

To byl zítra flám (2010)

Parádní komedie, u které se směji a to jí vidím tak po 150. John Cusack a Rob to tam drtí ve velkém stylu. Sprostá a vulgární komedie. A ke konci snad jen: Velký bílý bizon.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Od doby co tam už nehraje Charlie tak je to tragédie. Jinak prostě bestovní seriál. Výhodou Charliho bylo to, že hrál sám sebe. A to už žádnej jinej tatar nenahradí.

Hannah Montana (2006) (seriál) odpad!

Odpat! protože Hannah je ve skutečnosti Miley Cyrus. A to mě rozsekalo. :(

Ledově ostří (2007)

Tak dobrá kravina co si, ale počet hvězd zaslouží. Will a Jon tu roli sehráli parádně a opravdu jsem se pobavil. Ujetý film co stojí za to shlédnout.

Táta na plný úvazek (2004)

V první řadě Bena Afflecka prostě žeru. Většinu filmů s ní mám opravdu rád. Tenhle film mě prostě dostal. Vypracován do detailů a záblesk role Willa Smitha prostě byla skvělá. Skvělá nenáročná komedie, která mě velmi potěšila.

Frozen (2010)

Nechapu proc uz ten prvni borec nepreruckoval po lane a nebyuzil lyze nebo tak. Hlavne kterej sulin si v dnesni dobe nebere mobil. Jinak dobra sranda. Priste az pojedu na hory budu doufat, ze se nezaseknu na lanovce.

Láska (2012)

Michael Haneke je velmi dobrý režizérem. Ale většina snímků mě neoslovila tak, jako tento film. A musím opravdu říct, že je to asi vrchol jeho kariéry.

Let's Dance 3D (2010)

Smutná a slabá část celé série. Tanečních kreací je tam opět nespočet, ale jako předchozí díly mě to už nenadchlo.