Bastardi 3 (2012)

Série rychle natočených filmů má i něco do sebe. Celkem podařeně znázornil problematiku, na kterou málo kdo najde slov. Bez jakýchkoli velkých rozpočtů natočil celkem zajímavý film. Obsazení se mi velmi zamlouvá, přední čeští herci a k tomu El Nino. Dá se to.

Hostel II (2007) odpad!

Tak snad horsi nez jednicka. Neschopnost celeho tymu dovedla film nekam do zadnich utrob lidskeho tela. Hovadina

Hostel (2005)

A to bylo co za hovadinu? Jedna hvezda za propagaci slovenska ale nic vic

Ruiny (2008)

Rádoby masožravá kytka. BUBUBU prislo mi to opravdu tragicke. Parta kamaradu si zajede do dzungle kde jednoho hned odprasknou a zbytek preziva na starych ruinach. Pak kde se vzala tu se vzala zla kytka co vyzvani jak telefon a napodobuje zvuky lidi. A hle lidi umiraji bud diky kytce a nebo diky tatarum, kteri je zastreli misto toho, aby ten plevel proste vytrhali.

The Collector (2009)

Hodně funny. :) Dostatečné množství brutality mě uspokojilo nehehe. Doufám, že se objeví pokračování. Rozhodně podařený snímek roku 2009

Vometáci (2002)

Filmy, kde se objevuje Leslie Nielsen mě vždy pobaví. Jeho humor mi bude chybět. Pro mě klasika

Nerovná partie (1997)

Christopher Walken zase do své role dal kus života. Pro toho herce mám slabost, ale tenhle snímek my nějak nesedl. Celou dobu pohoda, ale ten konec byl až moc zběsilý a přehnaný.

Nickyho rodina (2011)

Nevím proč, tak Issová mi tam prostě nesedí. Jinak ten film má něco do sebe a dalo se to zvládnout. Byl jsem na 46th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL a tam moc ovace nesklidil.

Děti kukuřice (2009) (TV film)

Nudný remake. Za odvahu jedna červená...

Sedm hladových (1988)

Průměrná komedie o žádném velkém dějství. Dobru scénu následuje horší scéna a tak pořád dokola. Ovšem Jitka Smutná je ve svých rolích prostě nezaměnitelná.