Úlovek (2009) (seriál)

Naprosto úžasný a brutální koncert psychopatického Toma Hardyho, který se přesně pro takovéto role hodí a snad možná i narodil. Geniální, geniální seriál!!

Bezpečný přístav (2013)

Nic moc Nicholasi, umíš to i líp ;-) Film lepší průměr pro nenáročného romantika, opravdu krásný soundtrack a prostředí, ale jen to film nedělá.

Ve stínu slunce (2005)

Pěkný oddechový romantický film, pokud od něj ovšem nečekáte zázraky...3*, ale jen díky krásnému malebnému Toskánsku =)

Dům u jezera (2006)

Nádherný romantický film a ještě krásnější soundtrack, který si musím, stejně jako film, pouštět pořád a pořád dokola.

Milý Johne (2010)

Pro někoho naprostá slaďárna, pro mě absolutně dokonalý romantický film ♥...a ačkoli se film od knižní předlohy značně liší, knížka mi v tomto případě nikdy nepřinesla takový požitek, jaký jsem měla při sledování filmu. Jediné, co mi na filmu vadilo, byla podle mě až přehnaně hříchem netknutá a přeslazená Amanda, která se mi nelíbí snad odjakživa...a Channing? není co dodat...já toho chlapa prostě miluju!

Přátelé (1994) (seriál)

Bezkonkurenčně nejlepší a nejúžasnější seriál všech dob!! ♥ V mém srdci už navždy jen ONI! ♥

Báječný svět shopaholiků (2009)

Vlastním sice jen jednu kreditní kartu, ale jinak se od hlavní hrdinky filmu moc neliším. Občas si říkám, že bych se měla jít léčit...ale potom projdu kolem výkladní skříně mého oblíbeného obchodu a vedle figurín zahlédnu to krásné slovíčko SALE a na odvykací kůru si už ani nevzpomenu. Tento film se mi velice líbil =) nebude sice patřit mezi mé nejoblíbenější, ale rozhodně se na něj ještě někdy podívám, pokud tedy zrovna nebudu běhat ve městě a nakupovat =)